Karolina Antkowiak
Pani Ewelino o ile tak prawdziwe Pani imię brzmi.Bardzo dziękujemy za wsparcie które nam Pani okazała.Nie życzę Pani aby musiała Pani przechodzić przez taki koszmar.Mimo wszystko Pozdrawiam i życzę więcej pokory.
Niestety, wpłata na tę zbiórkę nie jest już możliwa.

Mam na imię Karolina,mam 36 lat.Szóstego marca dowiedziałam się że mam raka szyjki macicy złośliwego.Niestety wielkość zmiany jest powyżej 4 cm wraz z zajęciami przymacicznymi. Jestem mamą 16-letniego syna.Trzy lata temu zmarł mój mąż,dziś sama walczę o życie...Wszystkie moje plany zmieniły się w jeden cel-wyzdrowieć.W szpitalu proponowano mi RT(radiooterapię )Nie podejmą się operacji .Na początku proponowano mi prywatną klinike w Warszawie,niestety i tam operacja nie będzie możliwa.Od dziś pojawiła się nowa szansa w Berlinie. Wszystko jednak wiąże się z dużymi kosztami.Będę wdzięczna za każdą wpłaconą złotówkę.
Z góry dziękuję za każdą wpłaconą złotówkę.
Trzymajcie kciuki
Karola
Pani Ewelino o ile tak prawdziwe Pani imię brzmi.Bardzo dziękujemy za wsparcie które nam Pani okazała.Nie życzę Pani aby musiała Pani przechodzić przez taki koszmar.Mimo wszystko Pozdrawiam i życzę więcej pokory.
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Wpłata nie jest możliwa po końcu zbiórki.
Zrób jeszcze jeden mały krok.
Nawet 1 zł może pomóc!

Agnieszka Kacprzak
Powodzenia! Szybkiego powrotu do zdrowia!
Anonimowy Darczyńca
Życzę Zdrowia
Agnieszka Lehner
powodzenia
Anonimowy Darczyńca
Dużo zdrówka i siły. Proszę walczyć👍
Ewelina Barnach
Dużo zdrówka życzę.