
Zbieramy środki dla naszego kolegi – funkcjonariusza KP PSP Kościan, któremu podczas pełnienia służby spłonął garaż, który był integralną częścią domu. Został on doszczętnie zniszczony wraz z całym wyposażeniem, dachem i częścią domu. Zebrane pieniądze zostaną przeznaczone na odbudowę domu, zabezpieczenie budynku oraz pomoc rodzinie w powrocie do normalnego życia.
"Dziękujemy ❤️❤️❤️ Szymon z rodziną"
Twoje słowa mają moc pomagania! Wpłać darowiznę i przekaż kilka słów wsparcia 🤲
Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas
Załóż darmową zbiórkę pieniędzy dla siebie, swoich bliskich lub potrzebujących!
Rafal Robakowski
Głowa do góry dacie radę wiara w ludzi i własne siły 6 lat temu też spalił mi się dom w 6 miesięcy odbudowałem i prowadzę szczeliwie życie od nowa pozdrawiam