Zbiórka Proszę o wsparcie dla córki Mai - miniaturka zdjęcia

Proszę o wsparcie dla córki Mai Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Proszę o wsparcie dla córki Mai - zdjęcie główne

Proszę o wsparcie dla córki Mai

421 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta Duda - awatar

Żaneta Duda

Organizator zbiórki

Witam państwa serdecznie, jestem samotna mama trójki małoletnich dzieci (10l./8l./11msc) córka od 5 miesiąca życia zmaga się z różnymi chorobami przewlekłymi (dokumenty do wglądu) kardiomiopatia przerostowa,astma oskrzelową,zaburzenia widzenia (astygmatyzm) refluks zoladkowo-przelykowy,zaburzenia zachowania,podejrzenie zespołu Aspergera (w trakcie diagnozy), dychawica oskrzelową, priopriopcje (terapia w punkcie SI) , zaburzenia psychiczne i wiele innych chorób.. obecnie dowiedzieliśmy się,że córka jest w grupie bardzo dużego ryzyka cukrzycy typu II .. obecnie jest na redukcji masy ciała,diecie lekkostrawnej z wyeliminowaniem węglowodanów prostych, dieta bez laktozy jak również bez glutenu. Na chwilę obecną utrzymuje się z świadczeń mopr gdyż od ponad dwóch lat nie przysługuje nam świadczenie pielęgnacyjne które wcześniej córka dla siebie dostawała, syn 11msc zdiagnozowana nietolerancja pokarmowa (obecnie dieta eliminacyjna) AZS,LZS, i uczulenie na mleko kozie i krowie, obecnie z córką czekamy na wizytę w poradni Metabolicznej która mamy zaplanowana w Ustroniu. Bardzo proszę ludzi dobrej woli o pomoc w zakupie trwałej żywności dla córki miesięczny koszt samego żywienia córki i syna przekracza praktycznie moje dochody które otrzymuje. Każdy grosz się dla mnie liczy gdyż jest on na wagę złota, będę wdzięczna za jakie kolwiek wsparcie. Dziękuję i pozdrawiam. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Żaneta Duda - awatar

  Żaneta Duda

  03.07.2021
  03.07.2021

  Dzień dobry, dziś dzień zaczynamy od rozłożenia planu żywieniowego dzięki któremu powstanie całotygodniowej jadłospis, musimy uwzględnić wszystkie produkty które są nam zalecane.. bardzo proszę o pomoc w udostępnianiu zbiórki każdy grosz jest na wagę złota aby walczyć z wszystkimi chorobami przewlekłymi córki..

  Zdjęcie aktualizacji 70 765

421 zł  z 2 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta Duda - awatar

Żaneta Duda

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Krzysztof Izdebski - awatar
Krzysztof Izdebski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Agata Szydlowska - awatar
Agata Szydlowska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Patryk - awatar
Patryk
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Adamina Jendrossek - awatar
Adamina Jendrossek
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij