Zbiórka Rehabilitacja dla małego Księcia - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja dla małego Księcia Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Rehabilitacja dla małego Księcia - zdjęcie główne

Rehabilitacja dla małego Księcia

182 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta Stodolak - awatar

Żaneta Stodolak

Organizator zbiórki

Ten piękny Pan urodził sie 15 stycznia z 10 punktami w skali Apgar. Jednak w trzeciej dobie po badaniu usg okazało się, że maluszek urodził się z poszerzonymi bocznymi komorami mózgu i zmianami o charakterze waskulopatii w prawym wzgórzu . zdiagnozowane wzmożone napięcie mięsniowe i asymetria.Maluszek musi być poddawany codziennym ćwiczeniom i rehabilitacji. Pomóżmy Mu i dajmy szansę na pełne zdrowie <3 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Żaneta Stodolak - awatar

    Żaneta Stodolak

    03.03.2018
    03.03.2018

    Dziękuję :)

182 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Żaneta Stodolak - awatar

Żaneta Stodolak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Aleksandra Szmigielska - awatar
Aleksandra Szmigielska
10
sebah3872 - awatar
sebah3872
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Rafał Górka - awatar
Rafał Górka
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij