Rafał Górecki - awatar

Rafał Górecki

Organizator zbiórki


Na imię mam Rafał, mam 38 lat.

Choruję od ponad 29 lat na zesztywniające zapalenie stawów kręgosłupa ( ZZSK ), jestem po sześcioletniej walce z rakiem kości, niestety chemia oraz dwa zawały osłabiło mi serce i doszło napadowe migotanie przedsionków. Jestem optymistą i walczę o siebie do końca, wierząc, że nadejdzie dzień kiedy wszystko co robiłem nie pójdzie na marne.

Kilka miesięcy temu podano mi sterydy, które doprowadziły w ciągu czterech dni do powstania obrzęków na nogach co skończyło się głębokimi ranami, aż do samej kości, gdzie wdało się zakażenie. 

Na chwilę obecną jedynym ratunkiem dla mnie i moich stóp aby ich nie stracić są zabiegi ozonoterapii. Czas oczekiwania waha się do kilku miesięcy, dlatego podjąłem decyzję o prywatnym leczeniu, bo czas ma duże znaczenie. Niestety renta inwalidzka jaką mam ledwo wystarcza na przeżycie, do tego sam koszt leków (ok. 1000 zł miesięcznie ), gdyby nie najbliżsi przyjaciele nie dałbym rady związać końca z końcem.

Zwracam się do moich znajomych i ludzi dobrego serca o pomoc. Sam nie dam rady uzbierać takiej kwoty na leczenie oraz leki, które trzeba niebawem wykupić. Każda złotówka jest bardzo cenna, proszę zatem o pomoc, wpłacając mam szanse, że nie stracę stóp.

Rafał Górecki - awatar

Rafał Górecki

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Marcin Bańkowski - awatar
30
Marcin Bańkowski
mada - awatar
10
mada
Hania - awatar
20
Hania

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij