Angelika Antczak - awatar

Angelika Antczak

Organizator zbiórki

Witam serdecznie, nazywam się Angelika Antczak i mam 28 lat. Od kilku lat choruję na guzy układu nerwowego. Przebyłam wiele operacji, zabiegów, leczenie onkologiczne, rehabilitacje, które umożliwiły mi normalne funkcjonowanie i powrót do zdrowia (ukończenie studiów, podjęcie pracy) .Przez ten czas doświadczyłam wiele wzlotów i upadków, z których starałam się wszelkimi sposobami podnieść. Aż za dobrze wiem jak smakują cierpienie, niepokój, silny ból, lęk o własne życie, nieprzespane noce i dramatyczne oczekiwania na diagnozę. Choroba nowotworowa rozbija życie na kawałki, rozdziera na pół. To podstępny i przebiegły wróg, który czai się w ukryciu, by w końcu przypuścić atak.  Moja ogromna siła walki  i optymistyczne nastawienie do życia sprawia, że nigdy się nie poddaję i dzielnie walczę.

Obecnie zdiagnozowano u mnie dwa guzy w kanale kręgowym kręgosłupa.  Zlokalizowane są wzdłuż rdzenia  przy splocie nerwowym, dlatego niestety są nieoperacyjne..Jedyne co może mi pomóc to bardzo drogie leczenie onkologiczne ( hipertermia, kroplówki i kosztowna terapia Comertiqiem, niestety nierefundowany przez NFZ). Comertiq  - lek który muszę przyjąć jest celowany molekularnie w receptory guza dlatego daje ogromną szansę na pokonanie mojej choroby. Niestety teraz, obok mojej choroby mam jeszcze dwóch innych przeciwników - czas i pieniądze, Koszt jednego cyklu terapii na miesiąc kosztuje 24 000 zł, a potrzebnych jest 6 takich cykli za około 144 000 zł na leczenie półroczne. Jak widać na rachunku niemieckiej apteki czas do zapłaty za 1 miesiąc terapii Comertiqiem mam do 08.03.2018 r. Swoją prośbę o pomoc kieruję do wszystkich którzy trafili na moją stronę, ponieważ czas gra tu ogromną rolę.

W moim przypadku zalecane minimum trzy miesiące hipertermii kręgosłupa to koszt około 24 000 zł. Hipertermia to atakowanie nowotworu nagłą zmianą temperatur. Komórki nowotworowe dokonują  samozniszczenia, w chwili kiedy miejscowo podnosi się jej temperaturę. To dla mnie wielka szansa. Niestety ogromne koszty leczenia przekraczają zupełnie moje i rodziny możliwości finansowe. Prawie wszystkie fundusze przeznaczane są na konsultacje i wizyty u specjalistów, paliwo, noclegi, lekarstwa, artykuły pomocnicze itp..

Moim marzeniem jest być zdrową i pokonać chorobę. Chciałabym wygrać tę walkę i cieszyć się życiem. Nic nadto. Zrozumiałam, że Wasza pomoc jest moim światełkiem w tunelu. Nadzieją żeby żyć i funkcjonować normalnie. Cena jaką muszę zapłacić daje mi szansę na życie. Pomożecie mi spełnić moje marzenie?

Zwracam się do Państwa z ogromną prośbą o pomoc. Każda złotówka ma dla mnie wielkie znaczenie, ponieważ przybliża mnie do zdrowia. Dziękuję z całego serca za okazaną mi dobroć...


Aktualności

 • Angelika Antczak - awatar

  Angelika Antczak

  17.02.18
  17.02.18

  SERDECZNIE DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSPARCIE <3

  Zdjęcie aktualności 12 115

Komentarze

 • krystyna malinowska - awatar

  krystyna malinowska

  13.03.18
  13.03.18

  życzę zdrowia

 • Emilia Szafranska - awatar

  Emilia Szafranska

  01.03.18
  01.03.18

  Dużo zdrowia! Będzie dobrze. Pozdrawiam

 • Malgorzata Dziminska - awatar

  Malgorzata Dziminska

  27.02.18
  27.02.18

  Powodzenia i szybkiego powrotu do zdrowia!

 • Ramona Karolczak - awatar

  Ramona Karolczak

  27.02.18
  27.02.18

  Powodzenia i zdrówka :)

 • Patrycja Czerniawska - awatar

  Patrycja Czerniawska

  26.02.18
  26.02.18

  Zdrowia kochana!

Angelika Antczak - awatar

Angelika Antczak

Organizator zbiórki

Wpłaty - 353

Adam Stawik - awatar
20
Adam Stawik
Urszula Oleksy - awatar
20
Urszula Oleksy
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Monika - awatar
20
Monika
MALGORZATA Dziminska - awatar
48
MALGORZATA Dziminska
Anonimowy Darczyńca - awatar
7
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
15
Anonimowy Darczyńca
Aneta - awatar
50
Aneta
Kasia Wolf sukienka - awatar
20
Kasia Wolf sukienka
Mirka Zawodna - awatar
100
Mirka Zawodna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.