Monika Styn - awatar

Monika Styn

Organizator zbiórki

Mam na imie Monika 22 lata z Bartoszyc całe życie wychowuje sie bez mamy w wieku 12 lat straciłam ojca dalej wychowywał mnie dziadek niestety zmarł gdy miałam 19 lat.Dziadek nie remontował mieszkania ze względu na brak funduszy ledwo starczyło z emerytury i mojej renty od 1 do 1 sama próbuję coś zrobić nadal posiadam piec kaflowy praktycznie do zburzenia w okresie zimowym ogrzewam sie małym piecykiem na prąd nie mam nikogo bliskiego kto by pomógł w remoncie by nie opłacac dodatkowo ekipy remontowej.Pracuję ale co to jest 1800 zł starczy na bierzące opłaty i bilety do pracy.Proszę o pomoc każdy grosz sie liczy.

Wybierz kwotę

Aktualności

  • Monika Styn - awatar

    Monika Styn

    05.08.18
    05.08.18

    MAŁYMI KROKAMI ZBLIŻA SIĘ JESIEŃ ZIMA BEZ REMONTU CHOCIAŻBY PIECA LUB WSTAWIENIA CENTRALNEGO BEDĘ KOLEJNĄ ZIMĘ WRAZ Z CÓRKĄ MARZŁA NIC MIŁEGO GDY Z UST LACI PARA Z ZIMNYM POWIETRZEM POSIADAM STARE DREWNIANE OKNA SZYBY SĄ WRĘCZ OSZRONIONE A PODKŁADANIE KOCA NA PARAPED NIE BLOKUJE ZIMNEGO POWIETRZA. PROSZĘ O KAŻDY GROSZ KAŻDĄ ZŁOTÓWKĘ W GRUPIE SIŁA :) BÓG ZAPŁAĆ

Monika Styn - awatar

Monika Styn

Organizator zbiórki

Wpłaty - 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
9
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.