Zbiórka Oluś walczy z guzem mózgu - miniaturka zdjęcia

Oluś walczy z guzem mózgu

Kasia Gratunik - awatar

Kasia Gratunik

Organizator zbiórki

Byliśmy zwykła szczęśliwa rodzina jakich wiele aż do dnia w którym diagnoza wywróciła nasz świat do góry nogami. 

Guz mózgu - GLEJAK - złośliwy anaplastyczny wysciolczak który nie zareagował na chemię i odrosl po pierwszej operacji która odbyła się 27.01.2017. 

Już na pierwszym kontrolnym rezonansie okazalo się, że mamy dużą wznowę. Maleńki Oluś został tylko wewnętrznie zniszczony a guz nie zareagował. Był blady, bez włosków, chudy, słaby a to wszystko na nic ! Nie potrafię opisać słowami co wtedy czuliśmy. Po raz trzeci wyrwano nam serce. Pierwszy raz gdy dowiedzieliśmy się o chorobie, drugi gdy przyszły wyniki histopatologiczne, trzeci gdy zobaczyliśmy, że przegrywamy....

Czwartego razu nie przeżyję psychicznie dlatego wciąż szukam pomocy poza chemią ktorej nie dostaniemy. 

Początki były ciężkie, większość czasu spędzaliśmy w szpitalu. Trzeba było rzucić prace i zmienić całe życie. Nie można było zapominać o dwójce starszego rodzeństwa Olusia które tez potrzebuje dużo miłości i uwagi. 


23.06.2017 dzieki siepomaga i ogromnym sercom Pomagaczy mieliśmy szanse wyjechać do Niemiec do Tuebingen na operacje guza. Został wycięty całkowicie i jest to dla nas największa szansa na pokonanie dziada. W tej chwili jesteśmy na 6 tygodniowej radioterapii w Centrum Zdrowia Dziecka. 

PO RADIOTERAPII NIESTETY MEDYCYNA NIE JEST W STANIE JUZ NAM NIC ZAPROPONOWAC.  . LICZYMY NA CUD.... ALE POZA CUDEM STARAMY SIE PODAWAC SUPLEMENTY ORAZ OLEJE Z KONOPII KTORE SA BARDZO KOSZTOWNE,NIEREFUNDOWANE I NIE ZWRACANE Z FUNDACJI. MOZEMY LICZYC TYLKO NA PANSTWA POMOC !!

WALCZYMY O NASZEGO OLUNIA ILE MAMY SIŁ !!


Olek po operacji wraca pomału do sprawności jednak nadal ma ogromne problemy z chodzeniem. Wciąż występuje przeprost lewej nogi. Musimy poddać się rehabilitacji również dlatego , ze Olek się przewraca i traci równowagę. Ma problemy także z lewym okiem.


Dzięki pomocy ludziom udaje nam się kupić wszelkie potrzebne suplementy oraz leki dla Olusia. Faktury co miesiąc jednak dochodzą nawet do 15 000 :( Zadna przecietna rodzina nie byłaby w stanie dysponowac takimi srodkami a bez nich nasze szanse bardzo spadają.

 Stosujemy CBD, CBG, bio jedzenie, nutridrinki, preparaty z nanocząsteczkami, inne ziołowe naturalne specyfiki, musimy pielegnowac browiaka, korzystać ze srodkow niezawierających żadnej chemii, dojeżdżać do szpitala w celu zmian bo noce zaczynaja być ciężkie. Długo by wymieniać. Żyjemy ciagle na torbach.

Szpital jest dla nas drugim domem i czeka nas jeszcze długie leczenie. Ten typ nowotworu bardzo często wraca i statystyki są niestety bardzo słabe :( robimy wszystko by jakość życia była jak najlepsza ! Tylko dzięki alternatywom mozemy zmienic cokolwiek !

Wychowuje dzieci sama i środki które mam co miesiąc po prostu nie wystarczają by nadal trwać. Wyjazd do Niemiec pochłonął ogromne fundusze które mieliśmy ze wcześniejszych zbiórek i licytacji.

Każdy dzień to walka o Olusia. Każdy dzień to walka z samym sobą by to przetrwać i przestać martwić się o przyszłość. Czas się zatrzymał. Liczy się tylko zwycięstwo ‼️


Będe wdzięczna za każda ofiarowana cegiełkę która pomoże wrócić do zdrowia mojemu malenkiemu synkowi ❤️

Dobro powraca . Dziękuje ❤️

Kasia mama Olka 

https://m.facebook.com/Oluskontraguz/ Strona Olka na Facebooku

Komentarze

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.10.17
  20.10.17

  Wierzę że się uda ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.10.17
  05.10.17

  Mam nadzieję, że wyzdrowiejesz malutki, jestem serduchem z Tobą!

Kasia Gratunik - awatar

Kasia Gratunik

Organizator zbiórki

Wpłaty - 25

Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Grzegorz skce - awatar
10
Grzegorz skce
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Marcin Koźbiał - awatar
10
Marcin Koźbiał
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Sylwester - awatar
10
Sylwester
LilaP - awatar
100
LilaP
Malwina - awatar
30
Malwina
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij