Zbiórka Piotruś z uszkodzonym rdzeniem. - miniaturka zdjęcia

Piotruś z uszkodzonym rdzeniem.

Piotruś - biedny wiejski kundelek, wyrzucony jak śmieć do wiejskiego rowu, przez 8 miesięcy życia nie zaznał niczego dobrego. Znaleziony został 21 kwietnia, przez empatyczną, dobrą kobietę, w wiejskim rowie, w okolicach Warszawy.

Psiak był skrajnie zagłodzony, uciekał przed wybawczynią ciągnąc za sobą tylne nóżki, cienkie jak patyczki. Ze strachu gryzł. Wyjęliśmy z niego w lecznicy ponad 180 kleszczy.

Trafił do Fundacji Mondo Cane, od pierwszego dnia wierzymy, że będzie chodził, choć jakiś zwyrodnialec skatował go tak bardzo, że złamał dwa kręgi w kręgosłupie i uszkodził rdzeń kręgowy.

Od dnia znalezienia mieszka w lecznicy w Grodzisku Mazowieckim, w gabinecie rehabilitacyjnym, a rehabilitantka spędza z nim 10 godzin dziennie.

14 maja Piotruś przeszedł operację odbarczenia rdzenia i stabilizacji połamanego kręgosłupa.

Minął dopiero trochę ponad miesiąc, a rehabilitacja, miłość i leczenie już przynoszą efekty. Pracujemy nad chodem rdzeniowym, mamy nadzieję, że uda się uratować Piotrusia przed wózeczkiem inwalidzkim.

Niestety pomimo ofiarności internautów zaczyna nam brakować pieniędzy - kosztowna operacja, leczenie, rezonans magnetyczny, codzienna rehabilitacja.

Dlatego prosimy raz jeszcze - pomóżcie nam zebrać środki na przywrócenie tej skrzywdzonej istocie możliwości poruszania się. Podanie komórek macierzystych i dalsza rehabilitacja dają taką nadzieję. Popatrzcie na niego - przecież zasługuje na wszystko, co najlepsze, po tym, co zrobił mu człowiek.

Wybierz kwotę

20
50
100
200
1 000
Inna

Wpłaty - 3

Sebastian Bryczkowski - awatar
200
Sebastian Bryczkowski
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Joanna Ludwikowska - awatar
20
Joanna Ludwikowska

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij