Zbiórka Pokażmy wspólna siłę liczęna was - miniaturka zdjęcia

Pokażmy wspólna siłę liczęna was

Zbiórka Pokażmy wspólna siłę liczęna was - zdjęcie główne

Pokażmy wspólna siłę liczęna was

7 239 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Wpłać teraz
 
Patryk Kuchta - awatar

Patryk Kuchta

Organizator zbiórki

Witam was serdecznie chyba każdy z was słyszał już o tragedii jaka miała miejsce dnia 15.06.2019 przed godziną 19:00. Zginęło 5 osób ,młodych osób na przejeździe kolejowym . Po mimo że prasa i policja twierdzi że widoczność była spora ale każdy z nas wie że tego dnia pogoda nie rozpieszczala i jestem tego pewien że nie było dobrej widoczności . Według śledczych  światła sygnalizacyjne działały bez zarzutów lecz są wątpliwości i jest film na jednym z portali jak pociąg jadąc przez przejazd w trakcie nie działają światła sygnalizacyjne które ostrzegają przed nadjeżdżającym pociągiem . W tej tragedii zginęło 5 osób młodych które osierociła swoich bliskich ,dziecię ,rodzinę . Jedna z nich jest nasza wspólna znajoma z naszej miejscowości która ma jedno dziecko i drugie w drodze jest to tragedia i wierzę w was ze wspólnymi siłami pokażemy że możemy pomóc . Wystarczy 1 zł . Od każdego z was liczę na pomoc z.waszej strony i wiem że damy wspólnie radę żeby wspomóc chociaż tak nasza znajoma i resztę poszkodowanych . Wierzę w waszą siłę i pokażmy że razem damy radę . Wszystke pieniądze które uda nam sie zebrać przekażemy Gosi Sarnie naszej wspólnej koleżance . Dziękuje w imieniu jej za każdą wpłaconą złotówkę .

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Leszek Oczko - awatar

  Leszek Oczko

  22.06.19
  22.06.19

  Głębokie wyrazy współczucia dla rodziny i bliskich

 • Issabella Es - awatar

  Issabella Es

  20.06.19
  20.06.19

  Głębokie wyrazy współczucia

 • Ruda - awatar

  Ruda

  19.06.19
  19.06.19

  :(:(:(

7 239 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 124 osoby
Wpłać teraz
 
Patryk Kuchta - awatar

Patryk Kuchta

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 124

Przemysław - awatar
Przemysław
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Mirosław Solarski - awatar
Mirosław Solarski
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Małgorzata i Stanisław Zięcina - awatar
Małgorzata i Stanisław Zięcina
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij