Zbiórka Książka dla dzieci - miniaturka zdjęcia

Książka dla dzieci

Zbiórka Książka dla dzieci - zdjęcie główne

Książka dla dzieci

87 zł z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Puła - awatar

Wiktoria Puła

Organizator zbiórki

Cześć! Fajnie, że tutaj zaglądasz. Może chcesz zrobić dobry uczynek i wesprzeć mnie złotówką ? Jestem moderatorem grupy fb: "CZYŃMY DOBRO". Napisałam bajkę dla dzieci "Rem. Najlepszy pomocnik rodziny". Jest to bajka dla dzieci, z przesłaniem dla dorosłych. Opowiada o losach Rema, stworka z innej planety, który przybywa na Ziemię pomagać zapracowanym rodzicom w polepszeniu relacji z ich dziećmi. W bajce poruszam bardzo istotne kwestie, takie jak budowanie w dziecku poczucia własnej wartości, wsparcie, zrozumienie drugiego człowieka, wzajemny szacunek, zdrowe odżywianie, naturalne sposoby w walce z przeziębieniem. Nawołuję także do pomocy bezdomnym pieskom oraz czytania dzieciom książek. Prywatnie jestem mamą trójki dzieci: dwójki biologicznych synów i jednej, przysposobionej dziewczynki. Zrezygnowałam z pracy zawodowej, po to, aby zajmować się dziećmi i domem. Udzielam się również charytatywnie i pomagam dzieciom z biednych rodzin. Uważam, że warto pomagać i dzielić się z potrzebującymi. Moim marzeniem jest wydanie bajki. Chciałabym zostawić po sobie pamiątkę dla swoich dzieci, a moją misją jest inspirowanie ludzi do czynienia dobra i dostrzeżenia co jest w życiu najważniejsze. Myślę, że moja bajka bardzo dobrze to opisuje. Jesli moje marzenie sie spełni, mam zamiar przekazywać część zysków ze sprzedaży książki na Fundację Polacy dla Polaków Jerzego Zięby. Będę wdzięczna za każdą złotówkę jaką przeznaczycie na zrealizowanie mojego marzenia i z góry dziękuję wszystkim ludziom dobrej woli. Powyżej możecie odsłuchać jeden z rozdziałów mojej bajki. Pozdrawiam :) 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  05.02.18
  05.02.18

  Trzymam kciuki, żeby się udało :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.18
  02.02.18

  :)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.02.18
  02.02.18

  dobro powraca

87 zł z 13 000 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Puła - awatar

Wiktoria Puła

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Kasia - awatar
Kasia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Monika - awatar
Monika
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij