Zbiórka Walka z nowotworem płuc - zdjęcie główne

Walka z nowotworem płuc

105 504 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 589 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Hebel - awatar

Krzysztof Hebel

Organizator zbiórki

Witam. Nazywam się Krzysztof, mam 30 lat i mieszkam w Gdyni. W październiku 2017 roku zgłosiłem się do lekarza z ciągłym, bardzo uciążliwym kaszlem, który doprowadzał do tego, że miałem potworne duszności i nie mogłem już swobodnie oddychać.

Skierowano mnie do lekarza laryngologa, który stwierdził, że najprawdopodobniej nie jest to nic poważniejszego niż astma. Otrzymywałem wziewy i sterydy. Przy okazji musiałem zrobić też badanie PET-CT. W dniu 10 listopada 2017 roku otrzymałem wynik tego badania, będący dla mnie swego rodzaju wyrokiem. Wykryto u mnie nowotwór prawego płuca, co najgorsze już z przerzutami na lewy płat. 16 listopada 2017r. zostałem zakwalifikowany do programu "Zielona Karta". Parę dni po wykryciu zostałem wysłany na bronchoskopię fluorescencyjną wraz z biopsją. Wynik biopsji okazał się dla mnie bardzo szokujący: G3 czyli słabo zróżnicowany, więc wysoki stopień złośliwości nowotworu. Po otrzymaniu wyniku udałem się na konsultację na onkologię do Akademii Medycznej w Gdańsku. Zaplanowany został ciąg chemioterapii, prawdopodobnie czeka mnie też operacja wycięcia guzów, a na pewno wycięcie aż pół płata prawego płuca. W sierpniu 2018 roku, zupełnie przypadkowo, gdyż jak twierdzą lekarze nikt wcześniej tego nie zauważył ani nawet o tym nie pomyślał, wykryto u mnie guz nowotworowy trzustki, stan średnio zaawansowany. Guz nie daje się oddzielić od żyły krezkowej górnej. W tylej części przylega on do pogranicza żyły nerkowej lewej i głównej dolnej, przylega do ściany dwunastnicy poniżej poziomu zgięcia dolnego.

Gdyby tego było mało, już od 22 lat choruję na cukrzycę typu pierwszego, tzw. insulino zależna, co niestety bardzo koliduje ze wszystkim. Ciągłe skoki cukrów powodują bardzo złe samopoczucie, jakby wymioty i potworne osłabienie były nie dość okropne.

Moje dni składają się obecnie ze zmierzaniem się z ogromnym bólem, częstymi wymiotami i ogólnym okropnym samopoczuciem. Dostawałem silny lek przeciwbólowy Tramal, jednak nawet on nie był w stanie mi pomóc. Obecnie otrzymuję DHC 90mg, który mocno tłumi ból i pozwala mi tym na jakiekolwiek funkcjonowanie. Dodatkowo muszę przyjmować też kroplówki, którymi lekarze próbują podtrzymać mnie jakoś w ryzach. W tej chwili wydatki na leczenie są spore, a z czasem będą coraz większe. Jestem silny i jakoś daje radę, ale wszystko to strasznie mnie rujnuje. Odkąd usłyszałem wyrok, z dnia na dzień coraz bardziej tracę nadzieję.


W październiku 2018 roku, po serii chemioterapii i licznych badaniach, lekarze nie dali dużych szans na całkowite wyleczenie. Zaprzestano stosować chemioterapię. Sam całkowicie straciłem nadzieję. Jednak po paru tygodniach od swojego lekarza prowadzącego otrzymałem wiadomość, iż jedna z niemieckich klinik specjalizujących się w mojej przypadłości zgodziłaby się mnie przyjąć i wypróbować na mnie nową metodę, nawet natychmiast. Od razu wróciła choć cząstka nadziei, jednak koszt samego leczenia opiewa na ponad 80 tysięcy złotych, do tego koszty przejazdów itp.

Zdaję sobie sprawę, że takich jak ja jest wielu. Każdy z nas liczy się z każdym groszem. Dlatego zgłaszam się do Was z prośbą o pomoc, która pozwoli mi na leczenie i dążenie do wyzdrowienia.

Na początku maja w 2019 roku w wyniku dużego osłabienia organizmu zaatakowała mnie bakteria róży, która w moim stanie była bardzo groźna, nie chciała odpuścić. Z tego powodu spędziłem dużo czasu w szpitalu

Staram się na bieżąco wrzucać tutaj wyniki, by każdy miał świeży pogląd na to co się u mnie dzieje itd. Fundusze nadal są potrzebne. A to dojazdy, leki itd. Cukrzyca też swoje spustoszenie wyrządza na moim ciele (co widać na zdjęciach), organizmie. Z powodu mojego stanu zdrowia, nie mogę podjąć żadnej pracy zarobkowej. Wierzę w ludzi i ich dobre serca.

Listopad 2019r.

Przygody przez cukrzycę:

Bakteria róży:

Pozytywna weryfikacja zbiórki:

24 Styczeń 2020

01 Październik 2020

11 Listopada 2020

12 Styczeń 2021r.

Całe zdjęcie : https://imgur.com/a/89oQkF3

20 Lipca 2021 roku

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Krzysztof Hebel - awatar

  Krzysztof Hebel

  01.08.21
  01.08.21

  Wrzucam film, na którym widać obecnie moje stopy. Choroba robi Swoje, ale wierzę że jestem w dobrych rękach.

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.08.21
  17.08.21

  powodzenia! trzymam kciuki

 • Dominik - awatar

  Dominik

  24.07.21
  24.07.21

  Trzymaj się!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  20.07.21
  20.07.21

  Bądź zdrowy 🙌❤🍀

 • Dawid Urbański - awatar

  Dawid Urbański

  29.06.21
  29.06.21

  Walcz Krzysztof i się nie poddawaj! 👍🤗

 • Anna B. - awatar

  Anna B.

  28.05.21
  28.05.21

  Krzysztof obserwuję Twoje aktualizacje i doceniam, że informujesz nas na bieżąco co się z Tobą dzieje. Trzymam kciuki i gratuluję wytrwałości. Powodzenia!!

105 504 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciło 3 589 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Krzysztof Hebel - awatar

Krzysztof Hebel

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3 589

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Piotr Koperski - awatar
Piotr Koperski
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200
Łukasz - awatar
Łukasz
20
WeronikaW - awatar
WeronikaW
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
6
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij