Zbiórka Rybia łuska vs. Oleje CBD - miniaturka zdjęcia

Rybia łuska vs. Oleje CBD

Angelika Sochacka - awatar

Angelika Sochacka

Organizator zbiórki

Dzień dobry! Bardzo się cieszę że przycupnąłeś i czytasz naszą historię. Każda nawet najmniejsza wpłata iudostępnienienie zbiórki będzie dla nas pomocą.

Mam na imię Angelika i jestem mamą przeuroczej trzylatki Zosi. Dla nas rodziców jest ona idealna i najpiękniejsza. W rzeczywistości jednak do końca tak to wygląda. Zosia cierpi na genetyczną chorobę skóry zwaną rybią łuską pęcherzową. Choroba objawia się nadmiernym rogowaceniem naskórka, przez co skóra Zosi jest sucha, swędząca, pokryta grubą ciemną łuską, która niejednokrotnie pęka i pojawiają się rany. Dodatkowo przy jej odmianie choroby pojawiają się pęcherze, które pękają, zjeżdża z nich skóra, powodując okropny ból i ranę.


Nikt niestety jeszcze nie wynalazł leku, który wyleczyłby całkowicie chorobę- uszkodzone geny to nie taka prosta sprawa. Są jednak sposoby, aby złagodzić objawy tej choroby- mianowicie lecznicze konopie. Olej CBD, pasty, masła i balsamy z konopi mogą być dla Zosi ulgą i pomocą w chorobie. Niestety leczenie konopiami nie jest refundowane a koszty takiego leczenia przewyższają nasze możliwości finansowe. Dodatkowo oprócz tych produktów nasza córeczka musi przyjmować stałe leki, suplementy, a jej ciałko musi być traktowane specjalnymi emolientami i innymi mazidłami (miesięczny koszt stałych leków to ok. 1800zł).

Nigdy nie przypuszczałam, że będę prosić obcych ludzi o pomoc. Jednak dla dobra dziecka jestem w stanie zrobić wszystko. Dostaliśmy zielone światełko od lekarza prowadzącego więc bardzo chcielibyśmy pomóc Zosi. Dlatego proszę wszystkich ludzi z dobrym serduszkiem o pomoc w leczeniu naszej córeczki, żeby chociaż w części miała normalne dzieciństwo, a przez stan swojej skóry nie wstydziła się podawać rączki innym dzieciom.

Dziękuję za każdą, nawet najmniejszą wpłatę. Pieniądze ze zbiórki w całości przeznaczymy na terapię leczniczą marihuaną dla naszej córeczki Zosi.

                                                                                                  Mama Zosi, Angelika Sochacka


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Angelika Sochacka - awatar

  Angelika Sochacka

  16.10.18
  16.10.18

  Moi Drodzy! Chcę Wam pokazać kolejne zdjęcia Zosi 😊 Z dnia na dzień jej skóra jest ładniejsza, jaśniejsza- złuszczyła się ta ciemniejsza skóra, która była na początku. Zosia mniej się drapie 😊 Z prawej strony zdjęcie zrobione dzisiaj, po lewej wcześniejsze 😊 Dziękuję, że cały czas wspieracie zbiórkę Zosi, dzięki Wam wszystkim możemy nadal kupować Zosi produkty z konopii i cieszyć się jej lepszą skórą😚😚😚 ❤❤❤

  Zdjęcie aktualności 20 838

Komentarze

 • Diana JL - awatar

  Diana JL

  15.10.18
  15.10.18

  Dużo uśmiechu! Ma Pani śliczną Córeczkę. Wierzę, że z czasem medycyna znajdzie sposób, by pomóc w tej walce. Wszystkiego dobrego! :)

  • Angelika Sochacka - awatar

   Angelika Sochacka - Organizator zbiórki

   15.10.18
   15.10.18

   Bardzo dziękuję za te ciepłe słowa i za przekazaną pomoc 😊❤❤❤

Angelika Sochacka - awatar

Angelika Sochacka

Organizator zbiórki

Wpłaty - 73

Karolina Niedzielska - awatar
100
Karolina Niedzielska
Monika - awatar
20
Monika
Agooo - awatar
100
Agooo
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anna Kowalska - awatar
100
Anna Kowalska
Jola Strączek - awatar
50
Jola Strączek
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Tomasz Pietrucha - awatar
50
Tomasz Pietrucha
Joanna - awatar
30
Joanna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.