Zbiórka Walczymy o Oreo ! - miniaturka zdjęcia

Walczymy o Oreo !

Walczymy o Oreo !

0 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 


Oreo miał kiedyś dom, miał człowieka, który go oswoił, karmił, dał może nawet dach nad głową. Nie było to pewnie tak dawno temu, bo Oreo nie jest starym kotem. Jest tylko chory, wyniszczony i wygląda jak stary kot, ponieważ ten, który powinien o Oreo dbać- zapomniał.

Kompletnie wykończony Oreo, ostatkiem sił poszedł błagać o pomoc. Położył się bez siły przy drzwiach dobrych ludzi. I tak przeznaczenie doprowadziło biedaka do nas. Ma zmęczone i chore całe ciało, a mimo to codziennie otwiera dla nas oczy, je, pije i walczy o kolejny dzień. Tylko tak, małymi krokami, może się mu udać. Oreo ma bardzo silną anemię. To coś, czego nie da się wyleczyć w kilka dni. To proces, który musi trwać. Ma powiększoną wątrobę i lekko podwyższone parametry nerkowe oraz leukocyty. Jest poobijany, obolały.

Chcemy dać mu szansę, bo on nie odpuszcza. Po każdym kryzysie wstaje i mądrymi, dobrymi oczyskami patrzy na nas i dziękuje. Robi tak codziennie, jakby chciał pokazać, że to jeszcze nie koniec, nie dziś i może długo jeszcze nie.Oreo wymaga stałej opieki, codziennych kroplówek, antybiotyków, sterydów, karmy nerkowej i gastrycznej, szczególnie mokrej, gdyż zęby ma w kiepskim stanie i ciężko mu idzie jedzenie chrupek. Potrzebne mu nerkowe suplementy, podkłady, miękkie kocyki. Jest tak chudy, że każda kosteczka, która dotyka twardego podłoża, boli niemiłosiernie. 

Póki Oreo walczy, póty my mamy nadzieję. Potrzebna nam jednak pomoc. Sami nie damy rady. Błagamy o wsparcie tej zbiórki, o pamięć i ciepłe myśli w stronę naszego chłopaka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij