Zbiórka Walczymy o Oreo ! - miniaturka zdjęcia

Walczymy o Oreo !

Walczymy o Oreo !

0 zł z 500 zł (Cel)
Wpłać teraz
 


Oreo miał kiedyś dom, miał człowieka, który go oswoił, karmił, dał może nawet dach nad głową. Nie było to pewnie tak dawno temu, bo Oreo nie jest starym kotem. Jest tylko chory, wyniszczony i wygląda jak stary kot, ponieważ ten, który powinien o Oreo dbać- zapomniał.

Kompletnie wykończony Oreo, ostatkiem sił poszedł błagać o pomoc. Położył się bez siły przy drzwiach dobrych ludzi. I tak przeznaczenie doprowadziło biedaka do nas. Ma zmęczone i chore całe ciało, a mimo to codziennie otwiera dla nas oczy, je, pije i walczy o kolejny dzień. Tylko tak, małymi krokami, może się mu udać. Oreo ma bardzo silną anemię. To coś, czego nie da się wyleczyć w kilka dni. To proces, który musi trwać. Ma powiększoną wątrobę i lekko podwyższone parametry nerkowe oraz leukocyty. Jest poobijany, obolały.

Chcemy dać mu szansę, bo on nie odpuszcza. Po każdym kryzysie wstaje i mądrymi, dobrymi oczyskami patrzy na nas i dziękuje. Robi tak codziennie, jakby chciał pokazać, że to jeszcze nie koniec, nie dziś i może długo jeszcze nie.Oreo wymaga stałej opieki, codziennych kroplówek, antybiotyków, sterydów, karmy nerkowej i gastrycznej, szczególnie mokrej, gdyż zęby ma w kiepskim stanie i ciężko mu idzie jedzenie chrupek. Potrzebne mu nerkowe suplementy, podkłady, miękkie kocyki. Jest tak chudy, że każda kosteczka, która dotyka twardego podłoża, boli niemiłosiernie. 

Póki Oreo walczy, póty my mamy nadzieję. Potrzebna nam jednak pomoc. Sami nie damy rady. Błagamy o wsparcie tej zbiórki, o pamięć i ciepłe myśli w stronę naszego chłopaka.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij