Zbiórka Na aktywny wózek inwalidzki - miniaturka zdjęcia

Na aktywny wózek inwalidzki

Mariusz Szyjkowski - awatar

Mariusz Szyjkowski

Organizator zbiórki

Witam, mam 27 lat. 3 sierpnia 2014 roku uległem bardzo poważnemu wypadkowi, podczas którego złamałem kręgosłup szyjny na wysokości C5-C6 oraz uszkodziłem rdzeń kręgowy.

– Na skutek poniesionych obrażeń zostałem sparaliżowany czterokończynowo (tetraplegia) –Mój stan po wypadku był bardzo ciężki, byłem całkowicie sparaliżowany. Nie poddałem się, rozpocząłem wielką walkę o powrót do zdrowia, która ciągle trwa. Po odbytych rehabilitacjach odzyskałem częściową władzę w rękach, staram się odzyskać jak najlepszą formę fizyczną. Bardzo chciałbym być samodzielnym, od nikogo niezależnym człowiekiem. Mimo wielkiego wysiłku, ogromnej pracy, nadal potrzebuję całodobowej opieki, którą daje mi cała kochana rodzina i przyjaciele, którzy wspierają i dopingują mnie w ciągłej walce.

Proszę o pomoc w przekazaniu mi dobrowolnej kwoty pieniędzy, całość ze zbiórki chciałbym przeznaczyć na nowy aktywny wózek inwalidzki, niestety ten, który mam zrobił się dla mnie za mały.
Koszt nowego wózka inwalidzkiego to ok. 10 tys. zł. Jest to dla mnie olbrzymia kwota której bez Państwa pomocy nie bede w stanie uzbierać, datego zwracam się do ludzi dobrej woli o pomoc. Za okazaną życzliwość serdecznie dziękuję. 

Mariusz Szyjkowski - awatar

Mariusz Szyjkowski

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij