Zbiórka 300 złotych na życie ... - zdjęcie główne

300 złotych na życie ...

28 045 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 757 osób
Wpłać terazUdostępnij
 


 -Byli bez opału i żywności...#tematdlauwagi Prosimy o udostępnienia

Pani Janina mieszka z chorym synem, który nie utrzymuje świadczeń z Zus-u( batalia o to cały czas trwa).Mieszkają w małej wiosce Husynne koło  Hrubieszowa. Pani Janina otrzymuje emeryturę w wysokości 1240 zł ( po zajęciu komorniczym) po opłatach zostaje im jedynie 300 zł przez cały miesiąc na życie, w większości ich posiłkami są ryż lub kasza ze smalcem.  Malutki domek, który posiadają jest w bardzo złym stanie: przeciekający dach, kable elektryczne na zewnątrz, środek domu także potrzebuje remontu. Siedzą i śpią  w kurtkach, bo nie stać na opał, a to na który  dostali dofinansowanie już się skończył.Pomóżmy zmienić ich obecną sytuacje choć trochę na lepsze..


Zbiórka dla Pani Janiny odbiła się dużym echem za co jesteśmy wszystkim pomagającym ogromnie wdzięczni🙏❤️Niestety facebook to też siedlisko szerzenia jadu, zazdrości i niszczenia innych co dało się także odczuć przez wielowymiarowy lokalny hejt na starszą kobietę po opublikowaniu postu 6 dni temu na stronie facebook GOPS-u Hrubieszów.  W dniu 6 lutego 2023 zostało złożone zawiadomienie o podejrzeniu  niedopełnienia obowiązków z art. 231 KK do prokuratury.  Jak twierdzi sama zainteresowana potwierdza ona finansowe wsparcie 3 razy w ubiegłym roku o łącznej  kwocie  1300 pln natomiast kłamstwem jest, że otrzymują oni paczki żywnościowe (poza jedną świąteczną), asystent osoby niepełnosprawnej to człowiek widmo, co potwierdza fakt, że syn Pani Janiny- Pan Sławomir, pomimo orzeczenia o całkowitej niezdolności do pracy świadczeń nie otrzymuje, dlatego stwierdziliśmy, że najodpowiedniej będzie zgłosić się do odpowiednich służb, które to wyjaśnią. 

Przypominamy,że jeszcze kilka dni temu lodówka Pani Janiny świeciła pustkami a kobieta nie miała opału.

Jeżeli ktoś z Państwa chciałby zrobić paczkę żywnościową lub wesprzeć Panią Janinę   prosimy o kontakt z Fundacją Niose Pomoc.W godzinach: 9-17 od poniedziałku- piątku

telefon: 696-219-723

mail: [email protected]

KRS 0000783651

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Agnieszka Bednarczyk - awatar

  Agnieszka Bednarczyk

  16.02.2023
  16.02.2023

  Zdrówka, ciepła i radości ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.02.2023
  07.02.2023

  Duuuuuuzo zdrowka dla Pani Janiny

 • Ania - awatar

  Ania

  04.02.2023
  04.02.2023

  Oby było coraz lepiej. Wszystkiego dobrego - zdrówka przede wszystkim ♥️

 • AnnKa - awatar

  AnnKa

  03.02.2023
  03.02.2023

  Życzę zdrowia i wszystkiego, wszystkiego dobrego…♥️

 • Ewelina Choluj - awatar

  Ewelina Choluj

  03.02.2023
  03.02.2023

  ❤️❤️❤️

28 045 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 757 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 757

Pako - awatar
Pako
50
Karolina Cz - awatar
Karolina Cz
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Paweł Tydniarski - awatar
Paweł Tydniarski
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij