Zbiórka Mieć Normalne Życie - miniaturka zdjęcia

Mieć Normalne Życie

Zbiórka Mieć Normalne Życie - zdjęcie główne

Mieć Normalne Życie

17 805 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 707 osób
Wpłać teraz
 
Malgorzata Wieczorek - awatar

Malgorzata Wieczorek

Organizator zbiórki

Trudno się prosi o pomoc, ale życie czasem nie pozostawia wyboru i tak jest w moim przypadku.

Choroba afektywna dwubiegunowa, przebyty nowotwór już samo w sobie lekkie nie jest, ale walczę i to wcale nie o mnie chodzi w tej całej batali,a o przetrwanie. Walczę nie dla siebie a dla moich dzieci bo ich również los nie oszczędzil.Proszac o pomoc nie będę się użalać nad sobą, bo już dawno wyszłam z założenia że nie dam się chorobom i przeżyje to życie najlepiej jak się da,a jego sensem są moi synowie.

Starszy syn obciążony genetycznie ChAD, jest pod stałą kontrolą psychiatrów psychologów terapeutów,ma za sobą wiele pobytów w oddziałach psychiatrycznych.

Wszyscy którzy mają jakiekolwiek pojęcie o dwubiegunówce doskonale wiedzą jaką wielką niewiadomą jest w tej chorobie każdy kolejny dzień.Od mani do depresji,a w niej o odebranie sobie życia jeden krok...

Leki są refundowane ale i tak w sumie kosztują nie mało...

Drugi syn ma dwa latka.Urodzil się z 10 PTK Apgar,więc byłam przeszczęśliwa,że dziecko jest zdrowe. Wkrótce okazało się jednak inaczej... Franek ma mózgowe porażenie dziecięce, autyzm, padaczkę,ma ponad dwa lata a jego rozwój jest na poziomie nieco rocznego dziecka.To wszystko wymaga ogromnego nakładu pracy i niestety pieniędzy...

A mówią że pieniądze szczęścia nie dają...Masz zdrowie wypłatę na koncie, wtedy z łatwością wypowiada się te słowa.Są sytuacje , kiedy właśnie od pieniędzy zależy całe życie, bo bez nich nie ma szansy na przetrwanie ani leczenie...

Na sobie można oszczędzać i wierzcie robię to na każdym kroku.Jednak zdrowie dzieci jest najważniejsze.

Ja nie proszę o wiele bo każda złotówka jest na wagę złota.Dlatego jeśli możecie, jeśli mielibyście chęć pomóc w nam w codziennej walce, będziemy bardzo wdzięczni za każdy grosz!

W październiku też dostajemy, po wieloletnich staraniach mieszkanie z Miasta 

Więc musimy zacząć od zera.Czyli od przysłowiowej łyżeczki po łóżko.

Ale szczęście 💚 nas ogarnia że będziemy mieli swój stały dach nad głową 💕

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Natalia za wysyłkę - awatar

  Natalia za wysyłkę

  03.06.20
  03.06.20

  Za wysyłkę karteczki

 • Magdalena Balonis - awatar

  Magdalena Balonis

  03.06.20
  03.06.20

  Wysyłka karteczek

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  02.06.20
  02.06.20

  Za wysyłkę.

 • Ania - awatar

  Ania

  30.05.20
  30.05.20

  Powodzenia!

 • Agnieszka Groborz - awatar

  Agnieszka Groborz

  30.05.20
  30.05.20

  Powodzenie

17 805 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 707 osób
Wpłać teraz
 
Malgorzata Wieczorek - awatar

Malgorzata Wieczorek

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 707

Natalia za wysyłkę - awatar
Natalia za wysyłkę
10
ANNA WYPYCH - awatar
ANNA WYPYCH
10
Magdalena Balonis - awatar
Magdalena Balonis
20
Maja. O - awatar
Maja. O
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Olga Kajcsa - awatar
Olga Kajcsa
50
Emilia Czekała - awatar
Emilia Czekała
10
Sandra J. - awatar
Sandra J.
10
Justyna - awatar
Justyna
15
Karolina Miszalska - awatar
Karolina Miszalska
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij