Zbiórka Dzieci i tata stracili wszystko - zdjęcie główne

Dzieci i tata stracili wszystko

81 688 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 356 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Rafał Wasilewski - awatar

Rafał Wasilewski

Organizator zbiórki

Nazywam się Rafał, jestem samotnym ojcem. Wychowuję dwóch wspaniałych synów bliźniaków- Marcela i Łukasza. Razem tworzymy szczęśliwą rodzinę. Robię wszystko aby moje szkraby były szczęśliwe. W moim życiu, dzieci są na pierwszym planie. Wszystko co robię, robię dla nich. Mimo ogromu miłości jaką im daję, życie jest bardzo ciężkie. Jestem osobą niepełnosprawną. Pracowałem fizycznie na budowie. Tam uległem wypadkowi. Skutkiem czego mam w kręgosłupie wszczepione dwa implanty. Nie mogę podejmować żadnych prac fizycznych. Mimo niepełnosprawności biorę każde zlecenie jakie się trafia. Ostatnio pracowałem na stanowisku ochroniarza w pobliskiej Galerii Handlowej. Sytuacja spowodowana lockdownem, sprawiła przestoje w mojej pracy. W rezultacie w miesiącu przepracowałem 4 dni. Marna perspektywa, jeżeli ma się do utrzymania dwójkę dzieci. Jednak najgorsze miało dopiero nadejść. 

1 go mają o godzinie ok 6.15, moje życie stanęło w płomieniach. W wynajmowanym przeze mnie domu, wybuchł pożar. 

W pierwszym momencie próbowałem stłumić ogień, jednak  z takim żywiołem, w pojedynkę nie było szans. Chwyciłem moje dzieci pod pachę i zaczęliśmy uciekać. Do dzisiaj słyszę ich płacz i krzyk. Zostawiłem je na zimnym dworze i w leciałem z powrotem. Chciałem ratować swój dobytek, jednak ogień z tłamsił wszystko. Stałem w bieliźnie i nie mogłem nic zrobić. 

Sąsiedzi szybko zaoferowali swoją pomoc, zaopiekowali się dziećmi. 

W jednej chwili straciłem wszystko, NIE ZOSTAŁO NIC. 

Brak domu, pieniędzy, ubrań, chęci do życia. 

Jednak w śród nas, są dobrzy ludzie. Dzięki ich pomocy w tym momencie udało się wynająć mieszkanie dla mojej rodziny. Jednak wachlarz potrzeb jest tak ogromny, że nie jestem w stanie tego ogarnąć myślami. 

Mieszkanie jest puste, potrzebuje wszystkiego aby mógł wystartować.  Muszę odbudować poczucie bezpieczeństwa u moich synów. Mimo swojego małego wieku, wiedzą co się stało. Cieszą się z każdej rzeczy, którą dostaną. Mają świadomość sytuacji w jakiej się znalazły. 

Bardzo proszę, o wsparcie mojej zbiórki. Potrzebuje pieniędzy aby móc zacząć wszystko od nowa. W pożarze ucierpiała moja dłoń, teraz całkowicie przez jakiś czas nie wrócę do pracy. A muszę z czegoś żyć. 

Zebrane środki będą w pełni przeznaczone na powrót mojej rodziny do normalnego życia. Na opłaty, żywność ubrania i wiele innych rzeczy bez których ciężko jest funkcjonować. Chciałbym bardzo, żeby moje dzieci zapomniały o tej tragedii, aby jak najszybciej wróciły do normalnego życia. 

Sam tego nie dokonam, i bardzo Was potrzebuje, pytanie:

czy Odpowiecie? 

Rafał

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Rafał Wasilewski - awatar

  Rafał Wasilewski

  14.06.21
  14.06.21

  Drodzy darczyńcy. Jesteście niesamowici. Dzięki waszemu wsparciu udało się nam powrócić do życia. Zrobiliście coś więcej jak postawienie nas na nogi , ale daliście wiarę w dobro ludzi. Miasto nie pomogło nic - bo wynajęte. Gdyby nie wasza pomoc napewno nie miałbym już dzieci. Więc jestem WAM WSZYSTKIM wdzięczny po stokroć. Oby ta dobra karma powróciła do was i waszych bliskich. Dziękuję. Rafał Wasilewski i synkowie Marcelek i Łukaszek

  Zdjęcie aktualizacji 69 845

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  15.09.21
  15.09.21

  Dasz radę

 • anonim - awatar

  anonim

  08.09.21
  08.09.21

  Powodzenia !

 • Tomy - awatar

  Tomy

  17.08.21
  17.08.21

  Powodzenia

 • Dawid Janiszewski - awatar

  Dawid Janiszewski

  03.08.21
  03.08.21

  Powodzenia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.06.21
  13.06.21

  Trzymam kciuki za powrót Twojej rodziny do normalności

81 688 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 356 osób
Wpłać teraz Udostępnij
 
Rafał Wasilewski - awatar

Rafał Wasilewski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 356

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
MTP! - awatar
MTP!
20
Ewa Pastuszka - awatar
Ewa Pastuszka
50
Piotr Kona - awatar
Piotr Kona
50
Irena - awatar
Irena
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij