Zbiórka 10 psiaków czeka na pomoc! - miniaturka zdjęcia

10 psiaków czeka na pomoc!

Zbiórka 10 psiaków czeka na pomoc! - zdjęcie główne

10 psiaków czeka na pomoc!

1 889 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać teraz
 
Renata Holender - awatar

Renata Holender

Organizator zbiórki

Nie miały szczęścia… Nie urodziły się w ciepłym i przytulnym domu, nikt ich nie chciał, nikt na nie nie czekał… Ich przyjście na świat zaburzyło i tak skomplikowane już życie bezdomnej właścicielki.

Zamieszkująca ogródki działkowe Pani ma pod opieką 10 psów- 3 dorosłe samce, jedna sunię i- od kilku tygodni- 6 bezbronnych maluszków. Nie mają gdzie spać, ich jedynym schronieniem jest wykopana przez matkę dziura pod ogrodową altaną.

Zimna, coraz bardziej przemarznięta ziemia i deszcze, które ostatnio coraz częściej zalewają jedyne schronienie… Głód, dojmujące zimno i długa na niespełna 3 metry oraz szeroka na 50 cm przestrzeń pomiędzy altaną a płotem to całe ich życie… Bawią się pustą miską, kamieniem i rozplecionym kawałkiem metalowego płotu…

6 małych, wystraszonych, puchatych kuleczek… 6 bezbronnych żyć…

Sunia- matka, która w nocy opuszcza ogródki i biega po ulicach w poszukiwaniu pożywienia. Chudziutka, wycieńczona, rodząca wielokrotnie. Poprzednie mioty nie doczekały pomocy, wszystkie zamarzły…

O tych dowiedziałyśmy się w porę i mamy szansę im pomóc. Cztery z nich udało się już wydobyć spod altany, kolejne dwa, najbardziej wystraszone, nie chcą wyjść, dziś kolejna próba złapania.

Łącznie 10 psiaków czeka na naszą pomoc.

4 maluszki już trafiły do domów tymczasowych, na pozostałe 2 też już domy czekają.

Potrzebujemy funduszy na pokrycie kosztów odpchlenia, odrobaczenia, szczepień, zakup karmy i podkładów.

Opiekunka zdecydowała się nam oddać również matkę szczeniąt. Sunia jest psiakiem lękliwym, wycofanym, nie próbuje nawiązywać kontaktu z człowiekiem, nie podchodzi, stoi raczej z boku i obserwuje. Nie potrafi chodzić na smyczy, nie mieszkała nigdy w domu. Czeka na nią już miejsce na terapii w domu  behawiorystki. 

Po krótkiej (mam nadzieję) terapii i sterylizacji  (w tych kwestiach również potrzebujemy pomocy) znajdziemy jej najlepszy dom na świecie.

3 dorosłe samce zostają  właścicielką. Dwa z nich mieszkają w altanie z właścicielką, trzeci- śpi w budzie na gołej ziemi. Chcemy pomóc i tym psiakom. Pani została już zaopatrzona w karmę, teraz zależy nam na tym, aby zabezpieczyć psiaka przed zimą.

Bardzo prosimy o pomoc. Same nie damy rady.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    12.08.19
    12.08.19

    Rozsyłajcie do znajomych, rodziny, przyjaciół, jest jeszcze wiele osób,. które mogą wesprzeć tę pomoc! Wspaniale, że są Osoby, które tak działają. My też staramy się działać na lokalnie.

1 889 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 46 osób
Wpłać teraz
 
Renata Holender - awatar

Renata Holender

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 46

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Jolanta Pastuszka - awatar
Jolanta Pastuszka
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Aleksandra Hachaj - awatar
Aleksandra Hachaj
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Justyna - awatar
Justyna
20
Tosia Piesełka i Kira Kotełka - awatar
Tosia Piesełka i Kira Kotełka
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij