Zbiórka Katowany i głodzony błaga pomóż - zdjęcie główne

Katowany i głodzony błaga pomóż

31 178 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 269 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Leśniowska - awatar

Magdalena Leśniowska

Organizator zbiórki

Witam Cię Kochany Zwierzolubie 😘Dziękuję za to że jesteś 🌹i za to, że Tobie również nie jest obojętny los zwierząt 😘❤️Zanim zdecydujesz czy chcesz mi pomóc w pomaganiu zwierzętom, napiszę tu kilka szczerych słów o sobie, ponieważ uważam, że tym którzy pomagają innym z szacunku się to należy.

Jestem z Podkarpacia z podmieleckiej wsi. Od 1998r jako osoba prywatna, całkiem charytatywnie, zajmuję się ratowaniem i pomaganiem zwierzętom, daje im u siebie dom tymczasowy a tym najbardziej poszkodowanym dom stały. Najpiękniejszą zapłatą jaką od nich otrzymuję każdego dnia za moje poświęcenie i opiekę nad nimi jest widzieć ich szczęście. Na co dzień jestem również opiekunem i wolontariuszem osób starszych, szczególnie zupełnie leżących.

Jestem mamą czterech córek, które wraz ze mną od lat angażują się w pomoc zwierzętom, jest też cudowny mąż który również pomaga i wspiera z całych sił moje działania 😍 Bez nich nie dałabym rady.

Wierz mi... że nie od zawsze jednak było tak pięknie 😢 Zanim stałam się tą osobą którą teraz jestem, zanim zaczęłam robić to co robię, spotkało mnie dużo złego. Straciłam na zawsze wiele bliskich mi osób 😭💔 Zostałam też wiele razy okrutnie skrzywdzona przez tych, których tak bardzo kochałam 😭💔 Dlatego też pewno dziś potrafię inaczej patrzyć na krzywdę innych i pomagać potrzebującym , nie oczekując niczego w zamian. Dlatego teraz tak łatwo jest mi zrozumieć wdzięczność tych, których ratuję, ponieważ kiedyś i ja zostałam uratowana. A teraz do sedna sprawy...

Pod moją opiekę trafiają różne zwierzęta tj:" konie, sarny, ptaki, jeże, psy, koty, a także gryzonie. Zwierzęta te trafiają do mnie z różnych okoliczności: ranne, chore, kalekie, odebrane interwencyjnie, uratowane przed rzeźnią, adoptowane, porzucone gdyż były już niechciane, jak i te, które po śmierci właściciela zostały same.

Zajmuję się leczeniem chorych zwierząt, sterylizacją/kastracją, bardzo często także "naprawianiem" ich psychiki, która została zniszczona przez innych 😭 aby znów mogły uwierzyć w człowieka a następnie szukaniem im cudownych domków.

Pomagam ubogim właścicielom zwierząt w zakupie karmy czy też opłaceniu kosztów zabiegu sterylizacji i kastracji a także w transporcie zwierząt do lecznicy.

 Do listopada tego roku nigdy nikogo nie prosiłam o pomoc, zawsze przez te lata radziłam sobie sama. Na tą chwilę ilość bezdomnych, potrzebujących zwierząt, którym obecnie niosę pomoc przerosła moje finansowe możliwości. Dlatego też, choć z bólem serca jestem zmuszona prosić o pomoc, o finansowe wsparcie.

Zbieram na wysokomięsną dobrej jakości karmę dla bezdomnych psów i kotów, ponieważ przede wszystkim wolnożyjące zwierzęta jej bardzo potrzebują. Zbieram na utrzymanie moich podopiecznych, na badania, szczepienia, odrobaczenia, środki na pchły i kleszcze, leczenie i sterylizację wolno żyjących kotów i psów których w mojej okolicy jest bardzo dużo. 

Mam marzenie, żeby wyremontować w najbliższym czasie dużą starą stajnię wraz ze stodołą która mam przy domu, aby wszystkie potrzebujące zwierzęta, w tym wolnożyjące koty mogły znaleźć tam ciepłe schronienie, dlatego na ten cel również będą przeznaczane pieniądze z moich zbiórek.

Na dzień dzisiejszy budynki te są puste, nie zamieszkują w nich zwierzęta, nie jest to obecnie możliwe ze względu na walący się i przeciekający w nich dach.

Dołączam kosztorys wykonawczy dla tych budynków wystawiony przez jedną z firm która wstępnie podjęłaby się remontu.

Chciałabym również kiedyś zrobić duże woliery, a w nich duże ciepłe domki, tak aby zabezpieczyć wszystkie wolnożyjące kotki przed zimnem i nieszczęśliwymi wypadkami. Niestety, na ten moment nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnąć sama. Pozostaje mi więc prosić z całego serca o pomoc, o udostępnianie mojej zbiórki oraz finansowe jej wsparcie przez wszystkich cudownych ludzi kochających zwierzęta tak bardzo jak ja. Nic nie poradzę, że nie jest mi obojętny los potrzebujących pomocy ludzi i zwierząt, nie jest mi też obca bieda czy kalectwo.

Moje serce jest zawsze otwarte dla wszystkich, którzy są w potrzebie i bardzo mnie boli, kiedy chcę, ale nie mogę pomóc, kiedy brakuje już miejsca, warunków i środków, kiedy same chęci nie wystarczają.

Ciągle otrzymuje wiadomośći i telefony z prośbą o pomoc dla bezdomnych kotów i psów, o dom tymczasowy, albo o przygarnięcie jakiejś biedy pod swój dach. Bardzo wiele osób zwraca się właśnie do mnie o pomoc, ponieważ inne instytucje często z jakiś powodów odmawiają, a ja nie stawiam warunków. Nigdy nikomu nie mówię, że jak zwierzę jest z innego miasta czy z innej gminy to nie pomogę, nie mówię też że pomogę później albo jutro, tylko działam natychmiast, tu i teraz, bez względu na porę dnia, ponieważ dla mnie każde jedno życie jest bezcenne.

Dlatego Błagam Was Kochani 🙏🏻 Pomóżmy Wszyscy Razem 🙏🏻 Zbierzmy środki, aby zapewnić jak najszybciej warunki dla każdego żyjątka które będzie potrzebować mojej pomocy a ja dam od siebie resztę.

Mam dużą działkę i pole, mam duże możliwości ale finansowo sama nie dam rady 😭 Razem Możemy Więcej 😘 Razem Możemy Wszystko ❤️

Oczywiście na moją stronę internetową Kociaczkowy Zawrót Głowy a także do aktualności w zbiórce w wolnych chwilach będę dołączała wszystkie rachunki, faktury, paragony za leczenia, szczepienia, sterylizację oraz za zakup karm czy innych potrzebnych rzeczy dla zwierząt, a także za materiały i usługi związane z remontem budynków na które zostaną przeznaczone pieniądze ze zbiórki.

Pieniążki na pomoc moim podopiecznym można wpłacać również na konto PayPal [email protected]

Bardzo proszę o finansowe wsparcie wszystkich zwierząt które pozostają pod moją opieką, tych przygarniętych, wykupionych z pseudohodowli, gdyż zostały uznane za bezwartościowe z przyczyn zdrowotnych, znalezionych, adoptowanych czy podrzuconych.

 Pomóżcie mi Kochani zebrać środki na utrzymanie i domek dla tych i kolejnych potrzebujących, chorych, głodnych i bezdomnych zwierząt których nikt nie kocha 😢 aby zaznały u mnie choć część tego co się im należy.

Zapraszam serdecznie do polubienia mojej strony na Facebooku, gdzie możecie poznać moich podopiecznych którym pomagam. Poniżej znajduje się link ⬇️⬇️⬇️

 https://www.facebook.com/Kociaczkowy-zawrót-głowy-100353678548719/

Na tą chwilę w moim życiu jest 27 Kotów u mnie i 11 które dokarmiam, 25 Psów, 2 Konie, 1 Królik. Pieniążki które zostaną z tej zbiórki będą w 100% wykorzystane na pomoc zwierzętom przebywającym pod moją opieką a także na remont wymienionych wyżej budynków które będą domem dla bezdomnych i chorych zwierząt. 

Ciągle dochodzą nowe potrzebujące zwierzęta a także niektóre odchodzą do nowych domów, dlatego też ich liczba cały czas się zmienia. Tak czy inaczej, miejsca dla nich wciąż jest za mało, ponieważ bezdomnych zwierząt niestety cały czas przybywa. Tak marzę aby zdarzyć z remontem do jesieni tego roku, aby ochronić więcej zwierząt przed zimą i mrozem. Chcę ratować je przed zamarzaniem, chorobami, głodem i nieszczęśliwymi wypadkami.

 BŁAGAM pomóżcie mi je ratować 🙏 Wyremontujmy razem dom dla pokrzywdzonych zwierząt by znalazły w nim miłość, opiekę, bezpieczeństwo i zawsze pełne miski. Niech każdy z nas dołoży cegiełkę i niech powstanie dla nich cudowny dom. Nie pozwólmy by ginęły z choroby i głodu, by trafiały do schronisk gdzie będą kończyć swój żywot. Kochani BŁAGAM o ratunek 🙏 nie dla mnie, lecz dla nich. Same nie poproszą o pomoc, dlatego ja jestem ich głosem i w ich imieniu wołam RATUNKU‼️

Bardzo proszę o wsparcie i udostępnianie 🙏 Dziękuję kochani za pomoc i za to że jesteście ze mną🌹😍 Proszę z całego serca ♥️ pomóżcie mi, żebym ja mogła pomagać innym. 

Zapraszam kochani na moją stronę na Facebooku "Kociaczkowy zawrót głowy" tam możecie zobaczyć co u nas😘

Pamiętaj że dobro zawsze wraca... Wcześniej bądź później, ale wraca 😍 Możesz mi ufać, każdego dnia się o tym osobiście przekonuję. Do Ciebie też wróci😘 Pozdrawiam 💓

Resztę pieniędzy jaka zostanie z tej zbiórki przeznaczę w całości na utrzymanie, leczenie, sterylizację/kastrację, szczepienie i  odrobaczanie wszystkich zwierząt które ratuję a także na ogrodzenie bezpiecznego wybiegu dla piesków oraz na remont budynku który ma być dla nich domem. Ubogim właścicielom zwierząt potrzebującym pomocy, zakupię karmę, dostarczę ich zwierzęta do leczniczy, opłacę leczenie ich pupili oraz zabiegi kastracji/sterylizacji. Pomogę również innym bezdomnym wolnożyjącym zwierzętom które pozostają bez pomocy. Dziękuję za to że jesteście ze mną i pomagacie mi pomagać. Dziękuję za Waszą pomoc Kochani bez której nie byłabym w stanie pomagać na taką skalę. 💐🌹🥀😘

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Julka Julka - awatar

  Julka Julka

  28.09.21
  28.09.21

  Życzę Pani siły i wytrwałości ❤ Pozdrawiam serdecznie ❤

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   28.09.21
   28.09.21

   Dziękuję i wzajemnie 🥰🌹💓

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  18.09.21
  18.09.21

  Pani Magdaleno chwała za trud i poświęcenie na rzecz niesienia pomocy naszy małym braciom 💖

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   18.09.21
   18.09.21

   Dziękuję 🥰😘🌹

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  17.09.21
  17.09.21

  Powodzenia

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   17.09.21
   17.09.21

   Dziękuję 🌹

 • Agnieszka Sobolewska - awatar

  Agnieszka Sobolewska

  16.09.21
  16.09.21

  Ładniutka psinka oby jak najszybciej znalazła bardzo kochający i troskliwy domek dla siebie. Tego jej właśnie życzę z całego serducha☺️😊

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   16.09.21
   16.09.21

   Dziękuję 🌹❤️😍

 • Katarzyna - awatar

  Katarzyna

  31.08.21
  31.08.21

  Szczerze podziwiam wytrwałość i ogromne serce❤️ życzę wytrwalosci👍👋

  • Magdalena Leśniowska - awatar

   Magdalena Leśniowska - Organizator zbiórki

   31.08.21
   31.08.21

   Dziękuję 🌹

31 178 zł  z 32 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 269 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Magdalena Leśniowska - awatar

Magdalena Leśniowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 269

Julka Julka - awatar
Julka Julka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
8
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Gosia - awatar
Gosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
3
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij