Zbiórka Wyrzucona bo wymaga leczenia - miniaturka zdjęcia

Wyrzucona bo wymaga leczenia

Sebastian Koziel - awatar

Sebastian Koziel

Organizator zbiórki

Wracając z pracy około 2tyg temu w raz z dziewczyną zobaczyliśmy przy drodze kota przywiązanego do drzewa. Nie zastanawialiśmy sie tylko wzięliśmy mokrego kota do auta. Okazało się że jest to kotka tajska bardzo nas zdziwiło dla czego ktoś zostawił takiego cudnego  zwierzaka. Śliczna kotka niestety po 2 dniach zaczęła czuc się coraz gorzej. Zabraliśmy ja do weterynarza gdzie zrobiliśmy szereg badań. Okazało się że kotka ma guza koło żołądka. Weterynarz przypomniał sobie że ostatnio była u niego taka sama kotka na badaniach porównując wyniki okazało się że to ta sama biedna kocina i mieliśmy wgląd w papiery które okazały się być fatalna wiadomością kotek cierpi również na nadczynność tarczycy. Niespełna 3 letnia kotka pozucona z powodu jej choroby. W porozumieniem z lekarzem, który posiadał dane byłej "właścicielki" kotki zawiadomilismy policję o znęcanie się nad zwierzętami.

Kotka jest po pierwszej operacji usunięcia guza. Czeka ją jeszcze długa droga do zdrowia zabiegi radioterapii w celu wyleczenia tarczycy. Niestety nie posiadam takiego zasobu pieniędzy by udało się wszystko zrealizować w krótkim czasie zanim choroba się rozwinie. Dlatego postanowiłem zwrócić się do Państwa o pomoc w imieniu swoim ale również pięknej kotki o imieniu Czika. 

Wszystkie zabiegi przeprowadzone do tej pory wyniosły mnie ok 1500zl prześwietlenia operacje lekarstwa specjalne karmy. Jest to sporo pieniędzy jak na mój portfel.

Przed nami jeszcze długa droga droga przez liczne zabiegi, rekonwalescencje do pełnego zdrowia. Ż góry serdecznie dziękujemy Sebastian i Czika. 


Aktualności

  • Sebastian Koziel - awatar

    Sebastian Koziel

    12.06.18
    12.06.18

    Proszę w miarę możliwości o udostępnienie każda pomoc się liczy. Dziękuję bardzo.

Sebastian Koziel - awatar

Sebastian Koziel

Organizator zbiórki

Wpłaty - 9

Anonimowy Darczyńca - awatar
2
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
5
Anonimowy Darczyńca
Aleksandra - awatar
20
Aleksandra
Laura - awatar
5
Laura
Jolanta T - awatar
20
Jolanta T
Hubert Fr - awatar
10
Hubert Fr
Alicja - awatar
5
Alicja
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.