Zbiórka Michałek bez czucia - miniaturka zdjęcia

Michałek bez czucia

Zbiórka Michałek bez czucia - zdjęcie główne

Michałek bez czucia

653 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Mirella Kwapich - awatar

Mirella Kwapich

Organizator zbiórki

Michałek został do nas przywieziony parę dni tem, nie wiadomo dlaczego ciągnie za sobą tylnie nóżki i nie załatwia sie samodzielnie. Najpierw mówiono, że mały został potrącony przez samochód, a później, że zawisł na uchylnym oknie. Michałek jest jeszcze dzieckiem, ma dopiero 2 miesiace, tuli się do rąk człowieka i szuka ciepła . Musi być pod opieką, sam się nie załatwia, conajmniej dwa razy dziennie trzeba Michałka odsikać i stale  rehabilitować. Prosimy o pomoc dla Michałka, aby mógł być rehabilitowany, a może w przyszłości znajdzie dom i kochającego człowieka. Jest, to najmilszy dzieciak na świecie, ufny, miziasty i bardzo złakniony przytulania i głaskania. Prosimy pomożcie stanąć Michalkowi na nóżki. 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
653 zł z 1 000 zł (Cel)
Wpłaciło 25 osób
Wpłać teraz
 
Mirella Kwapich - awatar

Mirella Kwapich

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 25

Katarzyna Winiarska - awatar
Katarzyna Winiarska
30
Paulina Hoppel - awatar
Paulina Hoppel
10
Wioletta Janik - awatar
Wioletta Janik
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Manuel Dębicki - awatar
Manuel Dębicki
20
Forest - awatar
Forest
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Kusznir - awatar
Anna Kusznir
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 sierpnia zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij