Zbiórka łapka Karmela wymaga operacji - miniaturka zdjęcia

łapka Karmela wymaga operacji

Zbiórka łapka Karmela wymaga operacji - zdjęcie główne

łapka Karmela wymaga operacji

215 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki


Witam,

Karmel prawdopodobnie jest ofiarą wypadku komunikacyjnego, w wyniku nieszczęśliwych zdarzeń stracił ucho i złamał nogę. Zamiast trafić do weterynarza, trafił do schroniska i to do RADYS. Nikt nie zadbał o jego zdrowie, a organizm poradził sobie ze złamaniem tak jak umiał....nadal pozostaje uszkodzony staw łokciowy, co powoduje bolesność i brak możliwości wyprostu nogi.....jeśli pozostawimy sprawę własnemu losowi, noga po prostu się usztywni i będzie  zupełnie bezużyteczna.

Dzisiaj usłyszałyśmy, że jest dla niego ratunek, ortopeda z Gdyni podejmie się zabiegu u Karmela, który usprawni jego łapę i możliwe że odzyska nawet 80% sprawności.  Trzeba dać mu szansę.  Koszt zabiegu szacowany na kwotę od 1500pln do 2000 pln ( reszta to prowizja 7,5% oraz koszty wizyt i lekarstw)

Wypadek i rok odsiadki w Radysach to stanowczo za wiele na takiego malca, który kocha całym sobą. Karmel to słodziak nad słodziakami, kanapowiec i przytulak, poza tym wiercipięta i ta sprawna noga jest mu do życia bardzo potrzebna.  Po operacji do zbiórki zostanie dołączona faktura.


Adoptuj psiaka na radysiaka uratowało już wiele psiaków z Radys, w tej chwili pod opieką mamy 7 szczeniaków, 7 dorosłych psów i 3 w najbliższych planach. 

Prosimy o udostępnienia i wsparcie i zapraszamy na naszą stronę. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • od Runy - awatar

    od Runy

    08.08.19
    08.08.19

    Zdrowiej Karmelku!

215 zł z 2 500 zł (Cel)
Wpłaciło 6 osób
Wpłać teraz
 
Dorota Stępka - awatar

Dorota Stępka

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 6

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Daria - awatar
Daria
100
od Runy - awatar
od Runy
20
Megi - awatar
Megi
20
Paweł Kaleta - awatar
Paweł Kaleta
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij