Zbiórka Rehabilitacja trojaczków - miniaturka zdjęcia

Rehabilitacja trojaczków

Zbiórka Rehabilitacja trojaczków - zdjęcie główne

Rehabilitacja trojaczków

861 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Bojke - awatar

Magdalena Bojke

Organizator zbiórki


    Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe na rehabilitację Dominika,Oliwierka i Wiktorka Stanik .

    Trojaczki urodziły się 25.06.2010 w Gdańsku w 7 miesiącu ciąży  jako wcześniaki .Od urodzenia rehabilitowane związane znapięciem mięśniowym.Chłopcy z niepełnosprawnością ruchową, neurologiczną i inne.

    W pierwszym roku życia u Dominika  stwierdzono rozszczep łuków kręgów Th 8-9,liczne wady rozwojowe w postaci półkręgów w obrębie kręgosłupa piersiowego i lędźwiowego , trzony TH 7, Th 8, Th 9 i L3 zniekształcone ,skolioza kostnopochodna,wrodzone skrzywienie boczne kręgosłupa spowodowane wadą rozwojową kości, klatka piersiowa szewska ,asymetria łopatek i barków, stopy płasko-koślawe,skrócenie prawej dolnej kończyny o 1 cm, nadpobudliwość psychoruchowa, AZS od urodzenia , pyłkowica ,częste infekcje kataralne, zapalenie uszu ,długotrwałe upośledzenie słuchu.

    Oliwierek zmaga się ze skoliozą idiopatyczną ,stopami płasko-koślawymi , srócenie kończyny dolnej  lewej o 0,5 cm, hipotomia mięśniowa, wiotkość stawowo-wiązadłowa, koślawość stawu biodrowego, AZS od urodzenia , przewlekły katar, częste zapalenie uszu z długotrwałym osłabieniem słuchu, nadpobudliwość psychoruchowa.

    Wiktorek urodzony jako drugi z trojaczków ale o najniższej masie ciała ma problemy z wadami postawy, deformacja klatki piesiowej, skolioza kręgosłupa kostnopochodna ,męczliwość mięśniowa, wiotkość stawowo-wiązadłowa, koślawość stawu biodrowego, AZS od urodzenia, nawracajace zapalenie dróg oddechowych z towarzyszącym zapaleniem obu uszu i utrzymującym się długotrwałym niedosłuchem, pobyt na oddziale ORL tympanostomia obustronna, adenotonsillotomia, zaburzenia statystyki ciała, koordynacji ruchowej, wzrokowo-ruchowej, manipulacji; lateralizacja.

    Naszym, rodziców Dominika, Oliwierka  i Wiktorka , największym pragnieniem jest nam uzyskanie możliwości samodzielnego funkcjonowania synków w społeczeństwie. Niestety koszty spesjalistycznej rehabilitacji przerastają nasze możliwości finansowe.

    Środki zebrane pozwolą nam sfinansować wyjazdy na specjalistyczne turnusy rehabilitacyjne, dodatkowe terapie, obuwie ortopedyczne oraz pomoce dydaktyczne dla dalszego rozwoju naszych dzieci.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Magdalena Bojke - awatar

    Magdalena Bojke

    04.10.17
    04.10.17

    Syn Dominik dnia 26.02.2019 przeszedł operację usunięcia półkręgu lewosrtonnego L3, stabilizacja i spondylodeza tylna na poziomie L2-L4, instrumentarium Medtronic pediatryczne., neuromonitoring.

861 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 11 osób
Wpłać teraz
 
Magdalena Bojke - awatar

Magdalena Bojke

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 11

MarcinSz - awatar
MarcinSz
100
Agnieszka Walkiewicz - awatar
Agnieszka Walkiewicz
100
Łukasz Krawczyk - awatar
Łukasz Krawczyk
50
Marzena Racicka - awatar
Marzena Racicka
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Sebastian Pakuła - awatar
Sebastian Pakuła
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
bożena marciszewska - awatar
bożena marciszewska
100
Łukasz - awatar
Łukasz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
300

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij