Zbiórka Niespodzianka dla Rafała! :) - miniaturka zdjęcia

Niespodzianka dla Rafała! :)

Paula Baryłko - awatar

Paula Baryłko

Organizator zbiórki

NA SAMYM POCZĄTKU NAPISZĘ, ŻE ZBIÓRKA NIE JEST PO TO, ABYM JA SOBIE ZAROBIŁA PIENIĄDZE, TYLKO PO TO ŻEBY ZROBIĆ RAFAŁOWI NIESPODZIANKĘ I PRZEKAZAĆ WIĘKSZĄ SUMĘ :)

Chyba każdy z nas lubi patrzeć na jego uśmiech i szczęście :)


JAKI JEST CEL?

Rafał prowadzi kanał na YouTube o nazwie "Życie na wózku". Jeździ on na wózku i jest po amputacji jednej kończyny, co nie przeszkadza mu w szczęśliwym życiu!!! 

Jest wspaniałym kucharzem, sportowcem jak i człowiekiem!

Każdy kto oglądnął choć jeden odcinek Rafała, wie jak wspaniałą osobą jest. Kimś wielkim. Kimś kto dąży do swoich celów marzeń, kimś kto się NIGDY nie poddaje. Pokonuje swoje własne osiągnięcia i sukcesy.

Cieszy się z każdej rzeczy, z wszystkiego co go otacza! Zaraża swoją energią jak i osobowością. Nie ma słów, żeby opisać jak cudownym człowiekiem jest. Jest dla nas inspiracją oraz wielką motywacją! 

NA CZYM POLEGA?

Zbiórka polega na tym, aby przekazać zebraną sumę Rafałowi. Jak wiemy prowadzi on live na swoim kanale. Można tam wysyłać donate. Nie każdy  może pozwolić sobie na przesłanie 10 czy 15zł, ale jeżeli każdy z nas da po symbolicznej złotówce, to uzbiera się kwota, której jedna osoba czasami nie może dać. Chciałabym w imieniu każdego z nas podziękować mu za to, że jest i za to co robi. 

JAK ZOSTANĄ PRZEKAZANE PIENIĄDZE?

Jeżeli uzbieramy kwotę, zostanie ona przekazana Rafałowi na jednym z jego live. Zostanie podany link do zbiórki oraz liczba osób, które się do tego przyczyniły :) Screen z tego oczywiście zostanie umieszczony tutaj. 


KAŻDA ZŁOTÓWKA SIĘ LICZY! PAMIĘTAJ!

Paula Baryłko - awatar

Paula Baryłko

Organizator zbiórki

Wpłaty - 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij