Zbiórka Polkan. - zdjęcie główne

Polkan.

3 424 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przystanek Prztulisko Oława Stowarzyszenie - awatar

Przystanek Prztulisko Oława Stowarzyszenie

Organizator zbiórki

Pamiętacie psa pozostawionego z dramatycznym listem⁉️ POTRZEBUJE WASZEJ POMOCY ❗️❗️❗️❗️DZIŚ OTWIERAMY ZBIÓRKĘ NA OPIEKĘ BEHAWIORALNA DLA POLKANA ORAZ TOMOGRAFIE KOMPUTEROWA GŁOWY🙏

Musimy sprawdzić czy ciosy które otrzymywał nie doprowadziły do trwałych fizycznych urazów bo do emocjonalnych ran nie mamy żadnych wątpliwości. Aktualnie Polkan potrzebuje również przewodnika, opiekuna który pokaże mu ze nie trzeba się już bać …

Co udało nam sie ustalic…

PRZEMOC W RODZINIE

nie możemy napisać nic nowego, nie znamy sytuacji, a właścicielka Polkana niestety się z nami nie skontaktowała. Chip okazała sie nie zarejestrowany. Dziekujemy za liczne oferty pomocy kobiecie i jej dzieciom, ale nie mamy jak przekazać ich dalej.

PRZEMOC WOBEC PSA, NIESTETY TAK❗️POLKAN BYŁ REGULARNIE BITY❗️

TERAZ O POLKANIE

PRAWDA - jest słodki i pragnie kontaktu z człowiekiem ale się boi bardzo, ze strachu sika pod siebie.

STAN PSA:

ENERGIA - Polkan to wulkan energii, nieokiełznanej energii, niestey nikt go nie uczył jak się zachowywać, więc skacze na człowieka i drapie chcąc okazać swoją radość, a że jest silnym psem to niestey niechcący może wyrządzić krzywdę.

DZIECI - jego temperament pokazuje, że na obecną chwilę nie nadaje się do domu z dziećmi.

SPACERY - uczy się chodzić na smyczy, ale ewidentnie DOPIERO TERAZ

LĘK - bardzo boi się smyczy, kuli się lub skacze na nią gryzac i drapiąc smycz i przy okazji dłonie opiekuna. Ocena behawioralna w tym zakresie - BYŁ NIĄ BITY❗️❗️

Dodatkowo zjada swoje odchody, na spacerze nawet w trakcie załatwiania się - ocena behawioralna - BYŁ SUROWO KARANY ZA ZAŁATWIANIE SIĘ❗️❗️

INTELIGENCJA - jest bardzo mądry i chce się uczyć a my chcemy zeby uwierzył że NIKT NIGDY GO JUŻ NIE UDERZY❗️❗️❗️

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
3 424 zł  z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 66 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Przystanek Prztulisko Oława Stowarzyszenie - awatar

Przystanek Prztulisko Oława Stowarzyszenie

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 66

Patrycja - awatar
Patrycja
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Mira - awatar
Mira
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Dagmara Matyka - awatar
Dagmara Matyka
39
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
BASIA - awatar
BASIA
100
tomek - awatar
tomek
200
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij