Zbiórka Pomoc dla mnie :( - miniaturka zdjęcia

Pomoc dla mnie :(

Pomoc dla mnie :(

211 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Michał Jucha - awatar

Michał Jucha

Organizator zbiórki

NAJNOWSZE INFORMACJE, OBRONA OSKARŻONEGO NAPISAŁA PISMO O KASACJI WYROKU CO OZNACZA, ŻE NIE ZGADZA SIĘ NA TAKI WYROK I JAKIEKOLWIEK ZADOŚĆUCZYNIENIE DLA MNIE. BRAK JUŻ SŁÓW I MYŚLI DLACZEGO TAK JEST.
NOWINY24.PL
https://nowiny24.pl/brutalne-pobicie-w-jaroslawiu-oprawca-ktory-skatowal-michala-przed-jego-slubem-chce-kasacji-wyroku/ar/c1-14707957?fbclid=IwAR0_A3IMZw1lpsoderGCZYfWsWy1knjaeU0HP0zgbzMIDBW8rQd9RTtqBZo

AKTUALNOŚCI TVP3 RZESZÓW
https://rzeszow.tvp.pl/46186837/13012020-2130?fbclid=IwAR3FUJKMDBc1JJ9x6pEKAjr9z1gacFRR2eslV_ovH2szb71S-OpVN8DCcCc

PO 3 LATACH ORAZ DOKŁADNIE PO PONAD ROKU W SĄDACH OD ZŁAPANIA KRZYSZTOFA ZIELIŃSKIEGO (CYKLOP), ZAPADŁ WYROK PRAWOMOCNY 4 LATA... SPRAWIEDLIWOŚĆ JEST OKRUTNA... DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA POMOC <3

http://rzeszow.wyborcza.pl/rzeszow/7,34962,25162143,skatowal-przyszlego-pana-mlodego-dwa-dni-przed-slubem-prawomocny.html?disableRedirects=true&fbclid=IwAR3VZSMzFsqB4bf6CUcGVzyrrMntbbgmXTYWlrmSSkRH60FZopUxM7h1jkQ                   

               W DNIU 14.08.2016 ROKU (MOJE 28 URODZINY), MIAŁ SIĘ ODBYĆ MÓJ ŚLUB I WESELE Z BYŁĄ KOBIETĄ W ROKIETNICY,  (MIEJSCOWOŚĆ OBOK MIASTA JAROSŁAW) ÓWCZESNA NARZECZONA ZOSTAWIŁA MNIE JAKO PRZYSZŁEGO MĘŻA PO 2 OPERACJI W 2017 ROKU.

DNIA 12.08.2016 WYSZEDŁEM W JAROSŁAWIU Z MOIM ÓWCZESNYM ŚWIADKIEM - MATEUSZEM NA MIASTO. ZJEŚĆ COŚ, WYPIĆ JAKIEŚ PIWKO BO ZA DWA DNI BĘDZIE WAŻNE DLA MNIE ŚWIĘTO. NIESTETY TRAFIŁO SIĘ KILKU "NIEFAJNYCH" A DOKŁADNIE KRZYSZTOF Z. PSEUDONIM CYKLOP, MATEUSZ ZOSTAŁ POBITY BEZ PRZYCZYNY JAKO PIERWSZY A JA CZEKAJĄC NA NIEGO JAK WYCHODZIŁ Z BARU SWOJSKA CHATA WRAZ ZE SPAKOWANYM JEDZENIEM NA WYNOS SZEDŁEM W STRONĘ POSTOJU TAXI BY WRACAĆ DO SIEBIE GODZINA MIĘDZY 2-3 W NOCY, ZOSTAŁEM BEZ POWODU TAK SKATOWANY, ŻE TRAFIŁEM ZAMIAST POD OŁTARZ TO DO SZPITALA. DNIA 22.08.2016 PRZEWÓZ NA RYZYKO DO SZPITALA NA UL. LWOWSKĄ W RZESZOWIE, 3 REANIMACJE I KRANIEKTOMIA DEKOMPRESYJNA GŁOWY CZYLI WYCIĘCIE 1/3 KOŚCI CZASZKI BYM PRZEŻYŁ.PONIŻEJ LINK DO PROGRAMU, DZIĘKI KTÓREMU UDAŁO SIĘ ZNALEŹĆ PO PRAWIE 2 LATACH SPRAWCĘ. PROGRAMÓW JEST WIĘCEJ. JAKBY KTOŚ WĄTPIŁ PROSZĘ O KONTAKT PRYWATNY.

MICHAŁ JUCHA

TEL. 605 611 055

FACEBOOK: https://www.facebook.com/micjucha

E-MAIL. [email protected]

LINKI:

SPRAWA DLA REPORTERA NR 2:

https://vod.tvp.pl/video/sprawa-dla-reportera,03012019,40422227

ALARM:

https://vod.tvp.pl/video/alarm,29082018,38439224

PARAGRAF:

https://rzeszow.tvp.pl/39092591/19092018

FAKT:

https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/rzeszow/zatrzymanie-poszukiwanego-cykopa-skatowal-w-jaroslawiu-michala/mrbss97

KONFERENCJA - DETEKTYW KRZYSZTOF RUTKOWSKI:

http://www.patriot24.net/video-cyklop-za-kratami-ujety-w-miejscu-wskazanym-przez-krzysztofa-rutkowskiego-konferencja-prasowa-w-rzeszowie,21164

NAGRANIE PO KONFERENCJI Z DET RUTKOWSKIM:

https://www.youtube.com/watch?v=eqYlZGz8eXU&t=1s

KONFERENCJA DET RUTKOWSKI:

https://www.youtube.com/watch?v=UGrXsvJVLoc&t=690s

 

POLSKA NASZA NIE POMAGA W NICZYM, JEŚLI KTOKOLWIEK MOŻE BĘDĘ BARDZO WDZIĘCZNY BO CAŁY CZAS POTRZEBUJE ŚRODKÓW NA REHABILITACJĘ NEUROPSYCHOLOGICZNĄ, LEKI ORAZ WIZYTY U LEKARZY SPECJALISTÓW, GDZIE TE WIZYTY SĄ NIESTETY PRYWATNE. MÓJ TATO JAK I RODZINA MUSIELI WZIĄĆ KREDYTY LUB SWOJE PIENIĄDZE Z ZAROBKÓW BYM MÓGŁ UCZESTNICZYĆ W REHABILITACJI. SPŁACAM TEŻ KREDYT, KTÓRY WZIĄŁEM NA WESELE, ON NIESTETY SAM SIĘ NIE SPŁACI. BARDZO WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ BO NAPRAWDĘ NIE JEST ŁATWO :( SPRAWCĘ JEDNEGO ZŁAPANO DZIĘKI WŁAŚNIE TELEWIZJI CZYLI SPRAWIE DLA REPORTERA I CAŁEJ RESZCIE PROGRAMÓW. ZAPADŁ WYROK NIEPRAWOMOCNY TYLKO 4 LATA.CAŁY CZAS CZEKAM NA COKOLWIEK. W PROGRAMIE PANI JAWOROWICZ ADWOKAT PIOTR KASZEWIAK POWIEDZIAŁ ŻEBYM ZGŁOSIŁ SIĘ DO STOWARZYSZENIA POMOCY SPOŁECZNEJ W PRZEWORSKU BO POCHODZĘ Z WIOSKI OBOK. WYPŁACIŁ MI JEDYNIE ZA PRZEKAZANE FAKTURY 640zł  RESZTĘ UKRYŁ, PRZEROBIŁ NA SIEBIE I WZIĄŁ PIENIĄDZE WYDANE PRZEZE MNIE I MOJĄ RODZINĘ, DZIĘKI PREZYDENTOWI RZESZOWA SPRAWA TA TRAFIŁA DO PROKURATURY. CAŁY CZAS CZEKAM BO W NASZYM "SUPER" KRAJU JEST W TYCH SPRAWACH PO PROSTU DRAMAT. PRACOWAĆ NIE MOGĘ DO KOŃCA KWIETNIA 2020 roku. MAM PAPIER NA TO, ŻE 100% NIE MOGĘ. NA CZARNO JAK PÓJDĘ A KTOŚ BY TO WYCHWYCIŁ ZABIORĄ MI RENTĘ, KTÓRA JEST TAK WIELKA, ŻE NIE WYRABIAM Z NICZYM - DOKŁADNIE:1 062, 57zł :( KOSZMAR A UTRZYMANIE WIĘŹNIA Z TEGO CO WYCZYTAŁEM W GOOGLE TO OKOŁO 4000 zł NA MIESIĄC. GDZIE TU SPRAWIEDLIWOŚĆ W NASZYM KRAJU. DZIĘKUJĘ KAŻDEMU ZA COKOLWIEK BO WŁAŚNIE TYM CZYMKOLWIEK POMOŻECIE MI DOJŚĆ DO POWIEDZMY NORMALNEGO ŻYCIA. DZIĘKUJĘ <3 (SERDUSZKO) DLA WSZYSTKICH

NAJNOWSZE PISMO JAKIE DOSTAŁEM: NADAL ARESZT TYMCZASOWY WIĘC WYROK CIĄGLE NIEPRAWOMOCNY - SUPER KRAJ :/ ŁAPÓWKI I WALKA Z WIATRAKAMI CIĄGŁA :(

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
211 zł z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 7 osób
Wpłać teraz
 
Michał Jucha - awatar

Michał Jucha

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 7

Dobra dusza ❤ - awatar
Dobra dusza ❤
20
Michal - awatar
Michal
50
Mirek - awatar
Mirek
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Wojciech Gazda - awatar
Wojciech Gazda
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij