Zbiórka Ich oczy błyszczą nadzieją - miniaturka zdjęcia

Ich oczy błyszczą nadzieją Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ich oczy błyszczą nadzieją - zdjęcie główne

Ich oczy błyszczą nadzieją

28 709 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 666 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Nasze serca są codziennie wypełniane nowymi historiami cierpienia i potrzeby. Setki zwierząt wędrują do naszych drzwi, szukając ostatniej deski ratunku. Są to oczy, które wpatrują się w nas pełne bólu i pragnienia, łapki, które wyczerpane szukają schronienia.


Ale abyśmy mogli im pomóc, potrzebujemy Twojej wsparcia. Nasze regały pustoszeją, a miski pozostają nieobsypane. Szczenięta, dorosłe, seniorzy - każde z nich potrzebuje swojej dawki miłości i wsparcia. Karmy dla maluchów, dla tych dojrzałych i tych w późnym wieku. A także specjalna opieka dla naszych kocich przyjaciół.


Bez Twojej pomocy, nasze wysiłki są niewystarczające. Twój datek to promyk światła w ciemności, kropla wody dla tych spragnionych miłości i opieki. Razem, możemy zatrzymać ból i zapewnić godne życie każdemu sercu, które trafiło pod naszą opiekę.


Twoja hojność sprawi, że te oczy zabłysną nadzieją, a te łapki odnajdą spokój. Wspólnie możemy zmienić losy tych niewinnych istot. Nie zostawiaj ich same, daj im szansę na lepsze jutro.


Wesprzyj nas, bo bez Ciebie, ta walka byłaby beznadziejna. Dziękujemy Ci za Twoją życzliwość i otwarte serce.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamila - awatar

  Kamila

  08.11.2023
  08.11.2023

  To co robicie jest niesamowite, dziękuję!

 • Marta Kołodziejczyk - awatar

  Marta Kołodziejczyk

  08.11.2023
  08.11.2023

  Dla najlepszych PSIjaciół człowieka, który nie zawsze traktuje je, tak jak powinien. 🖤

 • Mateusz Skrzypski - awatar

  Mateusz Skrzypski

  07.11.2023
  07.11.2023

  ✌️

 • Natalia Amesbury - awatar

  Natalia Amesbury

  06.11.2023
  06.11.2023

  Brawa dla Was! Kochane zwierzaki maja lepsze życie dzięki Wam.

 • Patrycja Pocion-Longawa - awatar

  Patrycja Pocion-Longawa

  06.11.2023
  06.11.2023

  Jesteście wspaniali ♥️

28 709 zł  z 50 000 zł (Cel)
Wpłaciło 666 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 666

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna - awatar
Martyna
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Julia Mielniczuk - awatar
Julia Mielniczuk
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij