Zbiórka Prywatne leczenie - zdjęcie główne

Prywatne leczenie

0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Grzegorz Pikos - awatar

Grzegorz Pikos

Organizator zbiórki

Witam wszystkich serdecznie, zdecydowałem się na zrzutke, gdyż jest to moja ostatnia deska ratunku... Od 8 miesięcy mam problemy zdrowotne, które obiawiają się silnymi zawrotami głowy, proboje się leczyć "na NFZ" jednak nikt od 8 miesięcy nie potrafił zdiagnozowac przyczyn mojej choroby (w zasadzie dopiero po 6 miesiącach wykonano u mnie tomografie głowy! ), choroba zaczęła się nagle z dnia na dzień i od tamtej pory jest coraz gorzej, a nigdy wcześniej na nic się nie leczylem... O ile na początku miało to objawy ataków, tak teraz zawroty mam cały czas raz większe raz mniejsze co uniemozliwilo mi całkowicie pracę jak i opiekę nad córka która pojawiła się w sylwestra tego roku... Zwracam się do Was o pomoc, z racji tego że boję się coraz bardziej o moje zdrowie, pieniążki przeznacze na prywatnych specjalistów z nadzieją na wyleczenie albo chociaż na diagnozę jaka by ona nie była... Po słowach lekarza "raka Pan nie ma bo jak by pan miał to już by Pan nie żył" wątpię w jaka kolwiek pomoc "na NFZ" Oczywiście posiadam pełna dokumentację z "leczenia" jeśli ktoś byłby zainteresowany, najciekawsze jest to że biorę leki w zasadzie nie wiadomo na co bo nikt mnie nie zdiagnozowal

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Grzegorz Pikos - awatar

Grzegorz Pikos

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij