Zbiórka Walczymy o przetrwanie - zdjęcie główne

Walczymy o przetrwanie

45 681 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 399 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szczeniakowy Tymczas - awatar

Szczeniakowy Tymczas

Organizator zbiórki

Szczeniakowy Tymczas chce dalej pomagać. Niestety największym problemem jest miejsce.

Każdego dnia na mojej drodze staje wiele psów to dzięki wam udaje się pomóc tylu potrzebującym psiakom. Często dostają szansę  dzikuski. Jednak przy tylu wymagających psach nie jestem już w stanie przyjmować kolejnych. Każdy psiak potrzebuję przestrzeni. Z waszą pomocą możemy stworzyć raj dla bezdomniaków. Miejsce, namiastkę domu dla tych niechcianych zapomnianych i porzuconych, dlatego chcę przystosować budynek na potrzeby psich sierotek. Niestety jak zawsze wszystko wiąże się z kosztami. Wymiana okien, drzwi, wylewki, ścianki działowe. Ogrodzenie terenu, gdzie będą mogły sobie pobiegać. 

Psy będą miały swoje pokoik. Udało się uporządkować już budynek a to tylko poczatek walki o lepsze jutro bezdomniakow. Teraz tylko usunięcie mórków i barierek  i przechodzimy do remontu. 

Udało się uratować i znalesc domy setkom psów. Wierzę że wspólnymi siłami uda nam się stworzyć azyl również dla tych zapomnianych przez większość, dla dzikusków.


Prace remontowe w pełni. Jak chcesz pomóc bezdomniakom z tak bardzo zacofanego rejonu to możeż przekazać swoją cegiełkę. 

Do tej pory udało się usunąć wszystko z budynku, postawić ścianki działowe, zrobić ogrzewanie podłogowe i wylewki. Łącznie wyszło 27600 zł do tego dojdzie prowizja portalu 6 % dlatego zbiórka ustawiona na trochę większą kwotę. Jak uda się zebrać potrzebną kwotę to ruszamy z kolejnym etapem prac czyli wymaiana okien i drzwi a to reż nie mała kwota :-( 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  31.01.21
  31.01.21

  Trzymajcie się malutkie Słodziaczki😍😘

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  24.01.21
  24.01.21

  Trzymaj się maleństwo😘😍😘

 • Daria Michalak - awatar

  Daria Michalak

  30.12.20
  30.12.20

  Pomagam.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.12.20
  22.12.20

  Kochane biedne zwierzątka sama mam dwa kotki i pieska kocham je bardzo i dbam o nie jak najlepiej oby one też znalazły dobry dom i ludzi kturzy mają dobre serduszka kture będą je kochały i dbały o nie jak najlepiej ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  10.12.20
  10.12.20

  👍

45 681 zł  z 35 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 399 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Szczeniakowy Tymczas - awatar

Szczeniakowy Tymczas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 399

Elzbieta - awatar
Elzbieta
10
Iwona - awatar
Iwona
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
JOLANTA - awatar
JOLANTA
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Aleksandra Kaźmierczyk - awatar
Aleksandra Kaźmierczyk
20
Iza R. - awatar
Iza R.
10
Filip - awatar
Filip
10
Michał Hak - awatar
Michał Hak
5

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij