Zbiórka Traktorek i renowacja murawy - zdjęcie główne

Traktorek i renowacja murawy

1 100 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Witamy serdecznie, jesteśmy klubem sportowym Victoria 1918 Jaworzno, posiadamy dwie sekcje sportowe : piłka nożna i szermierka na wózkach. 

To już kolejna nasza zbiórka na pomagam.pl Kolejny raz zwracamy się o wsparcie inicjatywy zakupu traktorka do Klubu oraz ogrodzenia i renowacji płyty bocznego boiska. W poprzednim roku na zbiórce udało się nam zebrać 560zł, które czekają na zakup traktorka. I za które DZIĘKUJEMY 💚 🖤 💪 ✌️ Boisko boczne zostało jesienią  zmasakrowane przez dziki i obecnie nie jest możliwe normalne użytkowanie  przez grupy młodzieżowe. 

Nasz obecnie używany  traktorek do koszenia boisk, niestety od roku nie nadaje się już do prac związanych z utrzymaniem boiska, posiew trawy, nawozu czy walcowania murawy. Zakończył swoją kilkuletnią służbę. Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wsparcie  w zakupie traktorka(foto) który pomoże nam dobrze przygotować boiska do treningów i meczów naszych drużyn piłkarskich🏟 oraz wsparcia w renowacji płyty bocznego boiska. 

Bardzo będziemy wdzięczni za każdą wpłaconą złotówkę. Bez traktora obiekt na którym trenują dzieciaki i seniorzy z każdym dniem staje się obiektem piaszczysto-trawiastym i nie przypomina już boiska ze zdjęcia poniżej. 

Do takiego stanu również doprowadzi brak boiska bocznego, ponieważ główna płyta jest obciążona dużą ilością treningów. 

Dziękujemy za wsparcie.

PROSIMY O UDOSTĘPNIANIE.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
1 100 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 22 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 22

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Daniel Bańkowski - awatar
Daniel Bańkowski
30
Wujek Arek - awatar
Wujek Arek
50
Seba - awatar
Seba
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Marek Igies - awatar
Marek Igies
100
Bartosz - awatar
Bartosz
40
Michał Król - awatar
Michał Król
200
Dagmara - awatar
Dagmara
50
Dagmara - awatar
Dagmara
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1,5% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!

Wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy dalej zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki charytatywne na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę Fundacji Pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij