Zbiórka 4sierotki - zdjęcie główne

4sierotki

11 351 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 305 osób
Wpłać teraz
 

3 Sierotki Gabi mają kilka godzin i muszą walczyć o jutro. ICH Mama robiła wszystko BY przyszły na świat. Odeszła wydając je na świat. Dziś same bez mamy  skazane na łaskę ludzi proszą o pomoc. 

Przed Nimi ciężka walka. By wygrać potrzebują 24 opieki i wsparcia.

Proszę nie bądź obojętny. Pomóż Im przeżyć.

Twoja pomoc ratuje realnie. 

Edit 14.05. 

Nowa Sarenka u nas kolejne wyzwanie 

aktualnie u nas 4 Sarenki GABI 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marlena Ambroziak - awatar

  Marlena Ambroziak

  18.05.20
  18.05.20

  Pozdrowienia dla was dobrzy ludzie 💚 i dla wszystkich waszych podopiecznych

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  16.05.20
  16.05.20

  :*

 • Wiesław Brud - awatar

  Wiesław Brud

  15.05.20
  15.05.20

  Dziękuję za waszą pracę na rzecz poszkodowanych zwierząt. To wasz ośrodek pomógł młodemu Bocianowi który został uratowany przez strażaków z OSP w Zabawie k. Tarnowa. DZIĘKUJĘ!!!!!!!!!

 • Jolanta Ucieszyńska - awatar

  Jolanta Ucieszyńska

  15.05.20
  15.05.20

  Ogromny szacunek dla Państwa Pracy. Jesteście wspaniali!!! Szacunek dla wszystkich takich organizacji i stowarzyszeń! Trzymam kciuki za maleństwa! Dziękuję WAM za to , co robicie!!! pozdrawiam:-)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  13.05.20
  13.05.20

  ❤️

11 351 zł z 4 500 zł (Cel)
Wpłaciło 305 osób
Wpłać teraz
 

Wpłaty: 305

Jagoda Sadowska - awatar
Jagoda Sadowska
17
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mal44 - awatar
Mal44
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Karolina Heikura - awatar
Karolina Heikura
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anna Dulińska - awatar
Anna Dulińska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 czerwca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij