Zbiórka Ponad 500 zwierząt prosi o pomoc - miniaturka zdjęcia

Ponad 500 zwierząt prosi o pomoc Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Ponad 500 zwierząt prosi o pomoc - zdjęcie główne

Ponad 500 zwierząt prosi o pomoc

121 081 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 5 485 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Ciemna chmury nad DIOZ! Grozi nam zawieszenie działaności… 


Każdego dnia ludzie z całej Polski proszą nas o pomoc dla kolejnych zwierząt. Na ile jest to możliwe, zawsze staramy się pomagać. Niestety zwierząt wciąż przybywa i jest ich już ponad 500… To nie tylko psy, czy koty, ale również zwierzęta gospodarskie, czy dzikie. Utrzymanie ich wszystkich i zapewnienie im właściwej opieki, każdego miesiąca pociąga za soba wydatki rzędu 250.000 zł! 


O ile za każdym razem, dzięki Wam, udaje nam się zgromadzić środki na ratowanie konkretnych zwierząt odbieranych podczas interwencji, o tyle z trudem możemy utrzymać zwierzęta, które żyją z nami pół roku, rok, czy nawet kilka lat. Ich potrzeby nie maleją, a wręcz przeciwnie, z wiekiem znacznie wzrastają. 


Niestety DIOZ, w przeciwieństwie do schronisk, nie otrzymuje milionów złotych z publicznych pieniędzy na utrzymanie podopiecznych. Nasza działalność w 100% finansowana jest przez ludzi o wielkich sercach, którzy postanawiają wspierać naszą misję i nasze zwierzaki. 


Niestety końcówka września nie jest dla nas szczęśliwa, ponieważ zaczyna brakować nam środków dla naszych zwierząt. Jeżeli ta sytuacja utrzyma się w najbliższym czasie, będziemy zmuszeni zawiesić działalność, czego oczywiście nie chcemy robić, ale pewnych rzeczy nie jesteśmy w stanie sami przeskoczyć.


Z trudem przychodzi nam kolejny raz prosić Was o pomoc, ale bez Was - nie ma nas. Wystarczyłoby jednak, aby każdy z naszych obserwujących, każdego miesiąca, przekazał na rzecz DIOZ symboliczne 1 zł… To uratowałoby naszą sytuację.


Jeżeli uważasz, że to co robimy ma sens i nie chcesz dopuścić do naszego upadku, prosimy - wspomóż DIOZ symboliczną kwotą, która pozwoli nam istnieć! Z góry dziękujemy! 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt - awatar

  Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

  26.10.2023
  26.10.2023

  Październik jest ogólnoświatowym miesiącem dobroci dla zwierząt, upamiętniającym św. Franciszka z Asyżu. Polska przoduje we wszelkich świętościach, zwłaszcza na prowincji, gdzie niestety spędziliśmy ostatnie dni.

  Więcej - https://pomagam.pl/miesiacdobroci

  Pracowaliśmy bez przerwy, załamując ręce z bezsilności, przyjmując przerażająco dużo zwierząt. Patologia pokazała nam swoją pełną siłę. 25.X to Dzień Kundelków, który wypaczone jednostki święcą znęcaniem się, my zaś na rekordową ilością interwencji!
  Pomóż -
  https://pomagam.pl/miesiacdobroci

Komentarze


 • MaDo - awatar

  MaDo

  30.10.2023
  30.10.2023

  Dziękuję za Wasze zaangażowanie w pomoc Zwierzętom!!!

 • Gosiaczek - awatar

  Gosiaczek

  26.10.2023
  26.10.2023

  ♥️

 • Zeytocz - awatar

  Zeytocz

  26.09.2023
  26.09.2023

  Dziękuję całym sercem, że pomagacie i trzymam kciuki za Was!!

 • Sandra - awatar

  Sandra

  25.09.2023
  25.09.2023

  ✊🏻🩵

 • Dominika - awatar

  Dominika

  24.09.2023
  24.09.2023

  ❤️

121 081 zł  z 100 zł (Cel)
Wpłaciło 5 485 osób
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 5 485

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij