Zbiórka Rehabilitacja Znojka - zdjęcie główne

Rehabilitacja Znojka

47 485 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 047 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Sęktas - awatar

Wiktoria Sęktas

Organizator zbiórki

Witam ponownie wszystkich, mamy dobre wiadomości. Kuba został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej, jest z nim kontakt, reaguje na polecenia lekarzy, oddycha samodzielnie. Ma niedowład lewej strony. Przebywa jeszcze na OIOMie.  Kuby stan jest określany jako dobry. Dziękujemy za wpłaty, miłe słowa i trzymanie kciuków, których jeszcze nie puszczamy. Będziemy o stanie Kuby informować na bieżąco. Serdecznie pozdrawiamy :)

Witam wszystkich. W imieniu rodziców mojego chłopaka Jakuba Znojka, który 24.12 uległ wypadkowi, przekazuje kilka słów. Poznajcie naszą historie. Kuba nasz  syn, wspaniały młody człowiek, przed którym wydawało by się piękne długie życie dziś znajduje się w szpitalu w stanie ciężkim, ponieważ w wigilie postanowił zapobiec nieszczęściu i przeciwstawił się pijanemu kierowcy. Po naszej wigilijnej kolacji, Kuba postanowił spotkać się ze swoją dziewczyną. To miały być ich pierwsze wspólne święta. Jadąc autem zauważyli mężczyznę, który jechał bez włączonych świateł, i poruszał się slalomem. Wzbudziło to w nich niepokój.  Po chwili skręcili na pobliską stacje benzynową, na której postanowili zainterweniować. Po krótkiej rozmowie ze sprawcą okazało się, że kierowca jest pijany. Wezwali policję a w tym czasie nasz syn chciał powstrzymać kierowcę aby w tym stanie nie zrobił nikomu krzywdy i sam został jego ofiarą. Otworzył jego drzwi a wtedy sprawca z premedytacją ruszył do tyłu, taranując Kubę drzwiami. Obrażenia są na tyle poważne, że do dzisiejszego dnia (03.01.2021) nasz syn leży na intensywnej terapii w śpiączce farmakologicznej walcząc o życie. Ma złamany obojczyk, połamane żebra, jedno żebro przebiło płuco przez co się zapadły, pękniętą czaszkę. Miał 2 operacje. Trepanacje czaszki, składanie kości twarzoczaszki. W pierwszych godzinach szanse Kuby na wyjście z tej sytuacji oceniane przez ratowników wynosiły 15%. W tej chwili jego stan jest stabilny, niestety konkretną diagnozę i skale obrażeń będzie można ocenić po wybudzeniu. Na tą chwilę wiadomo iż Kuba będzie wymagał rehabilitacji. Szukamy najlepszej opieki aby nasz bohater mógł jak najszybciej wrócić do zdrowia. Dziś wszyscy modlimy się aby stało się to jak najszybciej. Dlatego postanowiliśmy otworzyć zbiórkę dla Kuby. Każda wpłata, nawet ta symboliczna przybliża nas do osiągnięcia celu. Każde dobre słowo, modlitwa o naszego syna jest dla nas ogromnym wsparciem. Już dziś możemy podziękować lekarzom, chirurgom, pielęgniarkom i całemu zespołowi za opiekę. Teraz szukamy rehabilitantów i środków. Trzymajcie za niego kciuki. 

Środki których nie wykorzystamy na rehabilitacje zostaną przekazane dla innych potrzebujących.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • jolanta rusin - awatar

  jolanta rusin

  13.01.21
  13.01.21

  mocno trzymam kciuki za powrót do zdrowia

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  08.01.21
  08.01.21

  Życzę powrotu do zdrowia. Jestem z Wami myślą. Podziękowania dla rodziców za Kubę.

 • Henryk Sankowski - awatar

  Henryk Sankowski

  08.01.21
  08.01.21

  Mam nadzieje, że wszystko się dobrze skończy.

 • Maria Sobanska - awatar

  Maria Sobanska

  08.01.21
  08.01.21

  Duzo wytrzymalosci i nadzieji dla Kuby I jego bliskich!

 • Edyta - awatar

  Edyta

  08.01.21
  08.01.21

  Wracaj do nas jak najszybciej.

47 485 zł  z 12 000 zł (Cel)
Wpłaciło 1 047 osób
Wpłać teraz
 
Wiktoria Sęktas - awatar

Wiktoria Sęktas

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 1 047

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Asia - awatar
Asia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
30
A. Żuk-Kopczyńska - awatar
A. Żuk-Kopczyńska
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
200

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij