Zbiórka Pomóż odzyskać mi zdrowie - zdjęcie główne

Pomóż odzyskać mi zdrowie

2 270 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Łakomski - awatar

Adrian Łakomski

Organizator zbiórki

Zbiórka zorganizowana na pomoc w leczeniu i pokryciu kosztów związanych z chorobą w celu pomocy mojej najwspanialszej mamie.

Od wielu lat moja mama zmagała się z bólami kręgosłupa, które były spowodowane nieszczęśliwym wypadkiem i złamaniem kręgów w młodzieńczych latach. 


Po wielu wizytach u lekarzy zostały zdiagnozowane guzy na odcinku kręgosłupa. Wynikiem ośmiogodzinnej operacji była diagnoza, która nie okazała się pozytywna. 

W lipcu 2019 roku zapadł się świat całej mojej rodziny. Usłyszeliśmy jednoznaczną diagnozę, która zmieniła wszystko. 

Wyściółczak- Złośliwy nowotwór drugiego stopnia. 


W tym momencie zaczęła się walka i gra z czasem. 

Na każde badania i wizyty jesteśmy zmuszeni parę razy w tygodniu odbywać dwugodzinną podróż, do oddalanej o 100 kilometrów Bydgoszczy. Przez stan zdrowotny- niedowład nóg spowodowany chorobą i powikłaniami po operacji, mama nie jest w stanie funkcjonować bez naszej pomocy- jej dzieci. 

Ze względu na to, że mama była jedyną osobą pracującą nasz stan finansowy uległ pogorszeniu, a wszystkie oszczędności znikły w mgnieniu oka. 

Dlatego zakładam zbiórkę, by prosić dobrych ludzi o pomoc, ponieważ potrzebne są:

-Łóżko i materac przystosowane do jej schorzenia związanego z kręgosłupem

- Wymiana kabiny prysznicowej, ponieważ aktualna jest zbyt wysoka, co uniemożliwia swobodne umycie się.

-Potrzebne jest również pokrycie kosztów związanych z prywatnymi wizytami u lekarzy oraz dojazdy do szpitala onkologicznego. 

Kolejnym etapem leczenia tej wspaniałej kobiety jest radioterapia lub chemioterapia oraz liczne badania i wizyty na oddziałach onkologii i neurochirurgii. 

Proszę Państwa o udostępnienie mojej zbiórki lub wpłatę chociażby złotówki. Za każą pomoc będziemy wdzięczni. 

Pomóżmy mojej mamie odzyskać energię i uśmiech, by spędziła ze mną jeszcze wiele wspaniałych lat, tak jak było to przed jej chorobą.


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Adrian Łakomski - awatar

  Adrian Łakomski

  22.12.2021
  22.12.2021

  Odebraliśmy wyniki rezonansu kręgów szyjnych. Niestety nie jest ciekawie. Są liczne zmiany które także powodują uciski. Mamie odejmuje rękę ;( 29.12 mamy wizytę w Wałczu u ortopedy z wynikiem rezonansu. Czekamy na dalsze zalecenia ;(

Komentarze


 • Mariusz Bakaj - awatar

  Mariusz Bakaj

  31.12.2021
  31.12.2021

  Pozdrawiam, życzę zdrowia.

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  23.12.2021
  23.12.2021

  Życzę Wam dużo siły, jeszcze będzie dobrze

 • Agata - awatar

  Agata

  23.12.2021
  23.12.2021

  Spokojnych świąt

2 270 zł  z 3 000 zł (Cel)
Wpłaciło 59 osób
Wpłać terazUdostępnij
 
Adrian Łakomski - awatar

Adrian Łakomski

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 59

Mariusz Bakaj - awatar
Mariusz Bakaj
100
Alina - awatar
Alina
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Mariusz - awatar
Mariusz
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Beata Kowalska - awatar
Beata Kowalska
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Przekaż 1% Fundacji Pomagam.pl i pomóż nam pomagać!
Wspierasz zbiórki i akcje charytatywne? Wesprzyj nas za darmo!

Przekaż 1% podatku na Fundację Pomagam.pl - wystarczy, że przy wypełnianiu rocznego zeznania podatkowego PIT podasz w odpowiednim polu nasz numer KRS: 0000353888

Chcemy zmieniać świat na lepsze i przywracać wiarę w ludzi. Angażujemy się w pomoc potrzebującym i pomagamy organizacjom działać skuteczniej. Organizujemy i wspieramy zbiórki na ważne cele.

Pomożesz nam? To nic nie kosztuje!
Dziękujemy, że jesteś z nami!

Zapraszamy również na stronę fundacji: fundacja-pomagam.pl

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

🇺🇦🇵🇱 Zakładasz zbiórkę na pomoc dla Ukraińców - kliknij tutaj. Informacje dla firm - kliknij tutaj

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij