Zbiórka Stare chore i kalekie zwierzaki. - miniaturka zdjęcia

Stare chore i kalekie zwierzaki.

Symeona Pek - awatar

Symeona Pek

Organizator zbiórki

W Gdyni jesteśmy jedynym hospicjum dla starych, chorych i kalekich zwierząt. Ustanowiona w maju tego roku fundacja pod nazwą "Zdążyć do domu" czeka aktualnie na rejestrację w sądzie.   Naszym celem jest pomoc w szczególny sposób starym, chorym i kalekim zwierzętom. Pragniemy aby choć jedno zdążyło do domu.Od ponad 30 lat pomagamy zwierzętom. Od prawie 5 prowadzimy hospicjum, w którym dożywotnio znajdują dom te najbardziej niechciane; stare, chore i kalekie. Na dzień dzisiejszy mamy pod opieką 23 koty i 2 psy. Staramy się nie zwiększać ilości psów gdyż chcemy dać maksimum uwagi tym, którym tak naprawdę już niewiele czasu pozostało. Jedno jest pewne, że nigdy miejsce nie zostaje puste. Gdy jeden odchodzi jego miejsce zajmuje następny; stary, nieadopcyjny. Tak już od lat. Przez nasz dom w ostatnich latach przewinęło się 7 psów, wśród nich 18 letni niewidomy i głuchy Stiv, 14 letni jednooki Edward, 15 letni Finek z niewydolnością nerek, 13 letni Surek z uszkodzonym błędnikiem, 16 letni Snupik z uszkodzoną korą mózgową, 14 letni Filipek z rozszczepieniem kręgosłupa i 18 letni niewidomy Romek. Filipeki Romekaktualnie są pod opieką specjalistów weterynarii, pozostałe pieski odeszły już na tęczowy most. Do końca swoich dni były z nami, odchodziły w moich ramionach. Podobnie zresztą jest z kotkami, których jest więcej z uwagi na fakt, że koty nie wymagają aż takiej uwagi. Potrafią zająć się tym co najbardziej lubią czyli wylegiwaniem się na legowiskach.Większość naszych kotków jest starych 17+, 18+ 15+ ale dom znajdują u nas też z ważnych powodów młodsze. Przygarniamy też koty porzucone, w szczególności kocie dzieci przygotowując je do adopcji. Już kilkadzisąiąt naszych maluszków znalazło domy.  Utrzymanie takiej ilości zwierząt to nie tylko ciężka fizyczna praca, wyrzeczenie się wolnych chwil i wyjazdów na urlopy, to też ogromne wydatki na karmę, żwirek, dzierżawę pomieszczenia hospicjum, a także na wizyty weterynaryjne, badania oraz leki. Bez Państwa wsparcia nasze starania są tylko jednym z elementów szeroko pojętej pomocy często paliatywnej. Życie naszych podopiecznych można na bieżąco śledzić na fb pod adresem www.tnij.at/WAMPIR  Liczymy na Państwa wsparcie.  


Wybierz kwotę

Aktualności

 • Symeona Pek - awatar

  Symeona Pek

  12.11.18
  12.11.18

  Radzio ma zdjęty dren. Rana się goi ale nadal wymaga antybiotyków i oczywiście klosza. Jutro wizyta kontrolna u Pani doktor. Pilnie potrzebny jest żwirek a wszystkie pieniądze poszły na opłacenie 500 zł dzierżawy. Prosimy o wsparcie.

  Zdjęcie aktualności 21 826

Komentarze

 • Jolanta Proma - awatar

  Jolanta Proma

  19.10.18
  19.10.18

  Wiem co to znaczy opieka i potrzeby starszych zwierząt,bo moja ukochaną goldenka przeżyła ponad 14 lat i również była od lat chora na tarczyce i miała problemy z nogami.

  • Symeona Pek - awatar

   Symeona Pek - Organizator zbiórki

   19.10.18
   19.10.18

   Bardzo jestem wdzięczna za tę wpłatę i za słowa zrozumienia. Dziękuję.

Symeona Pek - awatar

Symeona Pek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 18

maria janus - awatar
20
maria janus
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Dorota - awatar
20
Dorota
Magda - awatar
50
Magda
Weronika Jakubowska córka Renaty Jakubowskiej - awatar
120
Weronika Jakubowska córka Renaty Jakubowskiej
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca
Katarzyna Trepczyk - awatar
20
Katarzyna Trepczyk
Elżbieta Niedźwiecka - awatar
20
Elżbieta Niedźwiecka
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.