Zbiórka Wsparcie Marty - zdjęcie główne

Wsparcie Marty

21 745 zł  z 220 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby w ciągu 13 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Załęska - awatar

Marta Załęska

Organizator zbiórki

English Version Below

Cześć! 

Dziękuję, że się tu zatrzymałeś i chcesz przeczytać moją historię. Mam na imię Marta, 33 lata i życie powiedziało mi STOP a mi się to nie podoba. Nie chcę by już skończyła się moja droga, dlatego tu jestem i proszę Ciebie o pomoc. 

Nie jestem gotowa na knockout. 1,5 roku temu zachorowałam na raka szyjki macicy  3CG3 niestety było za późno na operację, na radioterapię też. Ostało się na ostrej chemioterapii, która powaliła mnie na kolana, ale niestety nie przyniosła oczekiwanych rezultatów. Pojawiła się kolejna szansa na zdrowie- immunoterapia która była kosztowna, ale dzięki ludziom udało mi się zebrać fundusze. Terapia nie zadziałała. Pojawiły się kolejne problemy zdrowotne jak zakrzepica oraz zaatakowane węzły chłonne, covid, anemia oraz bóle, które tylko po morfinie na chwilę ustają. Trochę dużo jak na jedną osobę, czasem brakuje mi na to wszystko siły. Kolejna Chemia, efekt marny, przerzut do kręgosłupa, nie wierzę, ale nie mam już ani siły ani czasu płakać, nie poddaję się. 

Wierzę, ze w końcu i na mnie musi coś zadziałać. Zaczęłam korzystać z prywatnych zabiegów i wlewów witaminowych, jest lepiej! Już po pierwszych zabiegach powstałam z lóżka, zaczęłam chodzić i odzyskałam energię do życia. Teraz czekają mnie kosztowne badania, leki celowane, wlewy i zabiegi a to wszystko to są dla mnie duże pieniądze, których nie posiadam, a bez nich się nie da.


 Dlatego proszę Ciebie o pomoc, jeżeli możesz podarować mi choć kilka złotych będę bardzo wdzięczna. Dziękuję, że jesteś i towarzyszysz mi w mojej drodze po zdrowie!


 Życzę Ci pięknego dnia :)

Marta 

____________________________________________________________________________

Hi! 

Thank you for stopping by and reading my story. My name is Marta, I am33 years old and life has told me STOP, but I do not want my path to end yet. That is why I am here and asking you for help. I am not ready for a knockout yet. 

One and half years ago I was diagnosed with 3CG3 cervical cancer, unfortunately it was too late for surgery, and for radiotherapy. I have received chemotherapy treatment, but unfortunately it did not bring the expected results. Later, I discovered another chance for health - immunotherapy which was expensive, but thanks to the people I managed to get the funds. Unfortunately, this therapy didn't work for me. Afterwards, another health problems occurred, such as: thrombosis and affected lymph nodes, covid, anemia and pains that disappear only for a moment after morphine. It is too much for one person... Another chemotherapy... another poor effect: metastasis to the spine. I could not believe it, but I have neither the strength nor the time to cry, I am not giving up. 

I believe that there is something what will work for me. I have started using alternative treatments and vitamin infusions, it helps! After the first treatments, I got up from the bed, started to walk again and regained energy. The plan for me now are expensive medical tests, targeted drugs, infusions and treatments, all of this is a lot of money for me, which I do not have right now.

Therefore, I am asking you for support, if you can rise for me any amount, I will be very grateful. Thank you for being here and accompanying me on my way to health!

Have a beautiful Day :)

Marta

 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • John Mills - awatar

  John Mills

  28.11.2021
  28.11.2021

  Marta, I’m sorry that you are sick. Wishing that treatment goes well and that you will get better soon… xo

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.11.2021
  26.11.2021

  Trzymaj się Dziewczyno!

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  26.11.2021
  26.11.2021

  Poradzimy sobie z tym

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  25.11.2021
  25.11.2021

  Ogromu sił!:)

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  22.11.2021
  22.11.2021

  Zdrowia!

21 745 zł  z 220 000 zł (Cel)
Wpłaciły 162 osoby w ciągu 13 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Marta Załęska - awatar

Marta Załęska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 162

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Aneta Kaczyńska - awatar
Aneta Kaczyńska
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
4 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
500
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
John Mills - awatar
John Mills
100
Milena - awatar
Milena
20
Gorzków Agata - awatar
Gorzków Agata
20
Justyna i Albert - awatar
Justyna i Albert
50

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij