Zbiórka Potężny rachunek za prąd - zdjęcie główne

Potężny rachunek za prąd

116 338 zł  z 135 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 562 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Codzienna praca w DIOZ pochłania ogrom energii! Nie chodzi tylko o tę ludzką, która każdego dnia pozwala ruszać na pomoc ofiarom ludzkiego okrucieństwa. Aby zapewnić im bezpieczeństwo i wspierać w powrocie do normalności, potrzebujemy również energii elektrycznej.


Nasz Raj dla Zwierząt się rozwija. Trwają nieustanne remonty, coraz więcej donków przekazujemy w psie łapki. Nasz ośrodek funkcjonuje 24/7, potrzebujemy prądu. Dużo prądu! Ostatni rachunek jest jednak niewiarygodny! 135 000 zł za dwa miesiące utrzymania schroniska! I niestety to nie pomyłka. Dokładamy wszelkich starań, by ograniczyć te koszty, ale wprowadzone przez rząd zmiany czynią energię odnawialną coraz mniej opłacalną, a ceny za prąd nieustannie rosną. Analizujemy oferty różnych dostawców, poszukujemy alternatywnych źródeł energii odnawialnej (jeśli możecie w tym pomoc piszcie!) i staramy się oszczędzać, ale rachunek musimy uregulować.


Prąd to operacje, prąd to życie psich emerytów, prąd to światło, które pozwala nocami ratować skatowane zwierzęta.


Zawsze stawiamy na pierwszym miejscu dobro naszych podopiecznych, a największe środki przeznaczamy na weterynarię.


Jednak nie możemy unikać tak podstawowych obowiązków, jak opłacenie rachunków za prąd. Nie dostaniemy żadnych ulg ani wsparcia dla fundacji, mimo że wykonujemy pracę, która powinna być obowiązkiem państwa. Gdy chodzi o niewinne zwierzęta, pozostajemy sami z darczyńcami.


Dziś jak nigdy potrzebujemy Waszej energii. Bez Was nie ma DIOZu!

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt - awatar

  Dolnośląski Inspektorat Ochrony Zwierząt

  26.10.2023
  26.10.2023

  Październik jest ogólnoświatowym miesiącem dobroci dla zwierząt, upamiętniającym św. Franciszka z Asyżu. Polska przoduje we wszelkich świętościach, zwłaszcza na prowincji, gdzie niestety spędziliśmy ostatnie dni.

  Więcej - https://pomagam.pl/miesiacdobroci

  Pracowaliśmy bez przerwy, załamując ręce z bezsilności, przyjmując przerażająco dużo zwierząt. Patologia pokazała nam swoją pełną siłę. 25.X to Dzień Kundelków, który wypaczone jednostki święcą znęcaniem się, my zaś na rekordową ilością interwencji!
  Pomóż -
  https://pomagam.pl/miesiacdobroci

Komentarze


 • Paulina P - awatar

  Paulina P

  25.08.2023
  25.08.2023

  Przesyłam pozdrowienia. Trzymajcie się ciepło 😃

 • Angelika Błaszczyk - awatar

  Angelika Błaszczyk

  23.08.2023
  23.08.2023

  Dziękuję za Wasz codzienny trud włożony w tworzenie ziemskiego raju dla zwierząt. Jesteście prawdziwymi bohaterami. Pomimo codziennego, niewyobrażalnego wysiłku, który wkładacie w pomoc dla tych słabszych, wielu głosów sprzeciwu, fali hejtu, wylewającego się jadu i szokującej opłaty za prąd- pamiętajcie- nie jesteście w tym sami, wiele i wielu stoi za Wami murem. Wspieram Was całym sercem. Ściskam na odległość Eryka, który za swoją miłość do zwierząt musi teraz płacić ogromną cenę. Wspieram także Konrada, który w tym trudnym czasie choroby zasługuje na spokój i ciszę. Dzisiaj rozpętała się burza. Mogę sobie tylko wyobrazić Twoje rozgoryczenie i żal. Konradzie- WALCZ! ❤️ Uwierz mi- masz dla kogo!

 • Karolina Psy - awatar

  Karolina Psy

  20.08.2023
  20.08.2023

  Kocham Was ❤️

 • Karla - awatar

  Karla

  20.08.2023
  20.08.2023

  Kropla w morzu potrzeb - powodzenia!

 • Zuza - awatar

  Zuza

  20.08.2023
  20.08.2023

  Zmieniacie świat tych małych istot i za to was kocham!❤️

116 338 zł  z 135 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 562 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 

Wpłaty: 3 562

Kasia - awatar
Kasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
12
Monika - awatar
Monika
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Kasia - awatar
Kasia
10
Agata K. - awatar
Agata K.
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij