Zbiórka Fido walczy z przeszłością. - miniaturka zdjęcia

Fido walczy z przeszłością.

Zbiórka Fido walczy z przeszłością. - zdjęcie główne

Fido walczy z przeszłością.

763 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Fido został zgłoszony do nas kilka miesięcy temu jako zaniedbywany i pozostawiony sam sobie pies. Nikt nie mówił do końca całej prawdy, że Fido ma dużo problemy z emocjami i ma dość spore zmiany nastrojów. Miejsce w którym przebywał, to opuszczone zabudowania gospodarcze, gdzie chyba nikt z jego opiekunów nie zaglądał. Później dowiedziałyśmy się, że każdy się go bał. Miał szczęście, że sąsiadki karmiły go, bo zapewne jego żywot zakończyłby się już jakiś czas temu. 

Pies pozostawiony sam sobie, na tyłach gospodarstwach, gdzie było jedynie śmieciowisko i on przywiązany tam jak śmieć. 

Nasze dziewczyny odbierając go były w szoku :(  pierwszy transporty nie dał rady wsadzić do samochodu rozjuszonego psa, drugiemu rozwalił pół bagażnika. 

Nasz wybór był jasny, choć bardzo trudny. Nie łatwo jest pomgać psom z problemami, to znaleźć dobre miejsce i konkretnego szkoleniowca, jest cudem. 

Na szczęście udało się umiejscowić Fido w świetnym miejscu, gdzie jest pod obserwacją i zaczyna powoli wdrażać się w szkolenie. 

Bywa różnie, choć 80% to dni, kiedy Fido jest wspaniałym psem. 

Niestety bywają też takie, gdzie Fido ma problemy z zachowaniem. 

Nie do końca jeszcze wiadomo co się dzieje, ale być może jest to problem zdrowotny. 

Fido oprócz opłacenia hotelu, będzie musiał przejść dokładne badania. 

Mamy wielką nadzieje, że chłopak da radę i w końcu odnajdziemy jego problemy, które będzie można naprawic i znaleźć mu cudowny i odpowiedzialny dom. 

To na pewno baaardzo skrzywdzony pies, który potrzebuje specjalistycznej pomocy i taką chcemy mu zapewnić. 

Człowiek to zło, ale to też przeszłość, teraz będzie miał w koło same dobro ❤️


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


  • Anonimowy Darczyńca - awatar

    Anonimowy Darczyńca

    15.09.19
    15.09.19

    Rika tez pomaga

763 zł z 1 500 zł (Cel)
Wpłaciło 29 osób
Wpłać teraz
 
Labradory.info - awatar

Labradory.info

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 29

Jola Antczak - awatar
Jola Antczak
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
2
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Joanna Gustafsson - awatar
Joanna Gustafsson
30
Olga - awatar
Olga
20
Rosa - awatar
Rosa
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Kasia - awatar
Kasia
100

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 lipca zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij