Szyszka miała nie żyć .

I to pewnie parę razy. 

Za pierwszym, gdy została wywieziona w nieznane i porzucona gdzieś wśród pól i lasów przez swojego właściciela..... Za drugim, gdy padła ofiarą wypadku lub ataku innego zwierzęcia, w wyniku którego straciła czucie w przedniej łapie i praktycznie nie mogła się poruszać ani zdobywać pożywienia. W takim stanie znaleźli ją letnicy na jednej z działek . Poprosili o pomoc dla niej znajomego tubylca, który pomoc obiecał w zamian za pół litra. I to był ten trzeci raz, gdy Szyszka miała nie żyć, bo tenże w przypływie szczerości pochwalił się, że zamierzał '' dać jej w łeb łopatą '' i w ten sposób zakończyć jej cierpienie i błyskawicznie eksportować ją do kociego raju. Przerażeni letnicy zdecydowali oczywiście, że pomocy dla chorej kotki poszukają gdzie indziej. Zabrali ja do lecznicy do miasta. Po badaniach, prześwietleniu, sprawdzeniu, czy ma czucie głębokie okazało się, że jest możliwy zabieg, który pozwoli zwierzęciu ponownie stanąć na nogi.

Według dawnych wierzeń koty maja siedem żyć. Szyszka co najmniej trzy już wykorzystała . Możemy sprawić, by kolejne cztery były lepsze od poprzednich.


BŁAGAMY O POMOC DLA SZYSZKI. Wycierpiała już tak dużo a dopiero wkracza w dorosłe życie....Dajmy jej szansę na powrót do sprawności, dajmy jej szansę poznać człowieka z tej drugiej strony......dobrej.


Wpłaty - 7

Tomasz Tomanik - awatar
50
Tomasz Tomanik
Agnieszka - awatar
20
Agnieszka
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Joanna - awatar
100
Joanna
M. Mist - awatar
50
M. Mist
Anna - awatar
10
Anna

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij