Zbiórka Jaś-przepuklina oponowo-mózgowa - zdjęcie główne

Jaś-przepuklina oponowo-mózgowa

8 977 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 321 osób
Wpłać teraz
 
Anna Ołdak - awatar

Anna Ołdak

Organizator zbiórki


Jaś urodził się 4 grudnia 2018 roku z przepukliną mózgowo-oponową. Przeszedł trudną operację, która wiązała się z koniecznością usunięcia płatów potylicznych. Jaś ma stwierdzoną padaczkę, wodogłowie (stan chłopca wymagał założenia zastawki komorowo-otrzewnowej), ma również problemy z pęcherzem, konieczny był zabieg wyłonienia urostomii. Bardzo ważna dla kondycji chłopca jest intensywna rehabilitacja: ruchowa, neurologopedyczna oraz terapia wzroku.

Z góry dziękujemy na wpłacone datki. 


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Marzena Maksymowicz - awatar

  Marzena Maksymowicz

  06.02.20
  06.02.20

  Nerrrrka cranes 10

 • Agnieszka Ciechanowska - awatar

  Agnieszka Ciechanowska

  26.08.19
  26.08.19

  Dużo zdrówka, maluszku❤️

 • Metoda - awatar

  Metoda

  21.08.19
  21.08.19

  ❤️

 • Kasia Grudniowa mama❤ - awatar

  Kasia Grudniowa mama❤

  15.08.19
  15.08.19

  Duzo zdrowka dla Jasia💙💙

 • Grudniowa mama - awatar

  Grudniowa mama

  04.08.19
  04.08.19

  Zdrowia dla Małego Wojownika!:)

8 977 zł  z 15 000 zł (Cel)
Wpłaciło 321 osób
Wpłać teraz
 
Anna Ołdak - awatar

Anna Ołdak

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 321

Klaudia Golęba - awatar
Klaudia Golęba
100
Sabrina Ołdak - awatar
Sabrina Ołdak
20
PiotrMarta Bogusławscy - awatar
PiotrMarta Bogusławscy
20
Zbiorka urodzinowa - awatar
Zbiorka urodzinowa
50
Zdrówka dla Jasia - awatar
Zdrówka dla Jasia
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1 000
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Od Jasia dla Jasia - awatar
Od Jasia dla Jasia
50
N.... - awatar
N....
20
Ula A - awatar
Ula A
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij