Zbiórka Żanetka walczy z FIP - zdjęcie główne

Żanetka walczy z FIP

1 940 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób w ciągu 6 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Paulina Rybkowska - awatar

Paulina Rybkowska

Organizator zbiórki

Kochani!

Nasza ukochana kotka Żanetka zachorowała na FIP-neurologiczny, bardzo ciężką kocią wirusową chorobę. Kotka została zdiagnozowana również na białaczkę FeLV+, miała obniżony stosunek albuminy/globuliny, porażenie spastyczne kończyn, zapalenie mózgu i do tego nierównomiernie reagujące źrenice. 

Jednak jest dla niej ratunek ! 

To eksperymentalna, bardzo kosztowna terapia lekiem o nazwie GS-441524, sprowadzanym z za granicy. Jedna dawka zastrzyku to koszt około 270 zł, a żeby Żanetka odzyskała pełnię sprawności terapia musi być prowadzona przez 84 dni. Ze względu na FIP neurologiczny jesteśmy od początku na dawce 12 mg/kg a objętość podawanego zastrzyku to aż 2,2 ml. Całkowity koszt leczenia, wizyt, badań kontrolnych to około 20 tysięcy.

Bardzo prosimy was o wsparcie. Chociaż drobną, symboliczną kwotą, nawet 1 zł ma dla nas znaczenie ! 

Odmawiamy sobie z siostrą wszystkiego, aby tylko wystarczyło na leczenie kici. Organizujemy bazarek, na którym sprzedajemy wszystkie rzeczy, książki, ubrania serdecznie na niego zapraszamy: https://www.facebook.com/groups/524791138682298/

Proszę pomóżcie nam i Małej, pozwólmy, by cieszyła się swoim kocim życiem jeszcze przez wiele lat.

Płatność BLIKiem trwa tylko kilka sekund...

I pamiętajcie.


Dobro wraca <3


Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Paulina Rybkowska - awatar

  Paulina Rybkowska

  03.05.21
  03.05.21

  Wyniki Żanetki poprawiają się dzięki codziennym zastrzykom. Na jej ciele pojawiają się niestety ogromne, ropne odczyny, dlatego będziemy musiały przejść na tabletki, które niestety są jeszcze droższe.

  Zdjęcie aktualizacji 67 764

1 940 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciło 87 osób w ciągu 6 dni.
Wpłać teraz Udostępnij
 
Paulina Rybkowska - awatar

Paulina Rybkowska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 87

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
50
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Martyna Markiewicz - awatar
Martyna Markiewicz
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Weronika - awatar
Weronika
20
Małgosia - awatar
Małgosia
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
5
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij