Zbiórka Żeby normalnie żyć,na proteze - miniaturka zdjęcia

Żeby normalnie żyć,na proteze Jak założyć taką zbiórkę?

Zbiórka Żeby normalnie żyć,na proteze - zdjęcie główne

Żeby normalnie żyć,na proteze

101 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby w ciągu 5 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Alina Maj - awatar

Alina Maj

Organizator zbiórki

 Kochani

Jestem samotnym ojcem, wychowującym dwójkę dzieci, chorującym na kardiomiopatie rozstrzeniową. Co to jest? To choroba mięśnia sercowego, polegająca na jego ścieńczeniu. Choroba prowadzi do niewydolności serca i może spowodować nagłą śmierć. 


Kardiomiopatia rozstrzeniowa to choroba, w przebiegu której dochodzi do maksymalnego rozciągnięcia włókien mięśniowych serca, czego konsekwencją jest niewydolność serca. Wówczas szansą na uratowanie życia chorego może się okazać jedynie przeszczep serca.


Objawy kardiomiopatii rozstrzeniowej to najczęściej objawy niewydolności serca lub zaburzenia rytmu. Cierpię na  zawroty głowy, duszności, mam nietolerancję wysiłku, obrzęki, zaburzenia rytmu serca (np. migotanie przedsionków). 


W przypadku kardiomiopatii rozstrzeniowej stosuje się leki, takie jak: inhibitory konwertazy, beta-adrenolityki oraz diuretyki. W niektórych przypadkach konieczne może być wszczepienie kardiowertera-defibrylatora. Niekiedy jedyną szansą na uratowanie życia chorego może być przeszczep serca.


Na razie jestem na etapie leków. Co Wam będę pisać, nie jest łatwo, zwłaszcza dla kogoś, kto kiedyś był sprawny i niezależny finansowo a teraz ma problemy z wykonywaniem pracy. Nie jest lekko, bo mam dwójkę dzieciaków, które są na moim utrzymaniu. Rozstałem się z ich matką, która miała problem z alkoholem i sam wynajmuję mieszkanie, zeby dzieciaki miały w miare normalne dzieciństwo.

W miare mozliwości, staram sie dorabiać do skromnego budżetu, ale czasem zdrowie mi nie pozwala nawet wstać z łózka. Dorabiam na ile mogę  do niskiej renty zdrowotnej. Niestety leki są drogie, są dzieciaki, trzeba płacić za czynsz i inne rachunki i czasem już mi sił, żeby to wszystko ogranąć. Nie mam rodziny, po chorobie wszyscy uznali mnie za niepotrzebnego

Błagam 🥺🥺🥺o wsparcie na zup leków. Mogę podać kod recepty do wykupienia, bo te leki są mi naprawdę potrzebnę. Przyjmę każdą, anwet najmniejszą pomoc.  Dziękuję 🥺🥺🥺

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
101 zł  z 10 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 osoby w ciągu 5 dni.
Wpłać terazUdostępnij
 
Alina Maj - awatar

Alina Maj

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Załóż swoją pierwszą zbiórkę

Zbieraj pieniądze na to, czego
najbardziej potrzebujesz już dziś!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniędzy. To narzędzie, które umożliwia każdemu i całkowicie za darmo założenie zbiórki w kilka chwil.

Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz fundusze na to, co dla Ciebie ważne m.in. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie bliskich w trudnych chwilach i na inicjatywy bliskie Twojemu sercu.

Krok 1:Chcesz założyć zbiórkę, ale nie wiesz od czego zacząć? Nie martw się! Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz. Sprawdź poniższy poradnik.

W momencie tworzenia zbiorki możesz wybrać, czy chcesz ją prowadzić samodzielnie czy ze wsparciem Pomagam.pl. Pierwsza opcja jest całkowicie darmowa. Jeśli natomiast zdecydujesz się na promowanie zbiórki z naszym wsparciem, będziemy przypominać o Twojej zbiórce i zachęcać do wpłat osoby, które ostatnio odwiedziły stronę Twojej zbiórki (tzw. retargeting).

W tym celu będziemy wyświetlać Twoją zbiórkę zarówno na stronie głównej Pomagam.pl jak i w reklamach internetowych. Zwiększa to szanse na to, że więcej odwiedzających Twoją zbiórkę osób zdecyduje się ostatecznie na wpłatę lub udostępnienie zbiórki. W zamian za to dodatkowe, nieobowiązkowe wsparcie w promocji od każdej wpłaty potrącimy automatycznie 12%.

Krok 3:Twoja zbiórka jest gotowa, czas zacząć działać! Nikt nie wypromuje Twojej zbiórki tak jak Ty, dlatego pamiętaj, żeby udostępniać ją we wszystkich mediach społecznościowych: Facebook, Instagram, Twitter, LinkedIn czy YouTube i TikTok. Zacznij od rodziny i przyjaciół - poproś ich o udostępnienie i zachęć do wpłat. Wyślij znajomym linka do zbiórki z krótkim opisem na Messengerze, SMSem lub mailowo. Następnie skontaktuj się z lokalnymi mediami z prośbą o publikację Twojej zbiórki oraz zaangażuj w promocję okoliczne organizacje społeczne, władze samorządowe, instytucje oraz osoby znane w Twojej okolicy.

Pamiętaj, im więcej osób dowie się o Twojej zbiórce, tym większa szansa na osiągniecie celu! Więcej porad znajdziesz w ebooku, jak założyć i prowadzić skuteczną zbiórkę. Znajdziesz go w swoim panelu zarządzania zbiórką po jej stworzeniu. Sprawdź również naszego bloga, w którym dzielimy się praktycznymi poradami i wskazówkami.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 3 dni robocze. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij