Zbiórka Muzyczna podróż Afryka Wolimierz - miniaturka zdjęcia

Muzyczna podróż Afryka Wolimierz

Wiesia Dowchań - awatar

Wiesia Dowchań

Organizator zbiórki

Muzyczna podróż z Afryki do Wolimierza

Zbieram pieniądze na koszty podróży dla dwóch  kenijskich  muzyków z zespołu Blazze Family z Malindii ( https://youtu.be/s2Gr3wgEdQI
https://youtu.be/bFzezyPQPcg)
   Pieniądze zostaną przeznaczone na  bilety, opłaty paszportowe, wizowe i wszystkie inne koszty związane z podróżą. 

Stacja Wolimierz  zapewnia muzykom bezpłatne uczestnictwo w Summer WorkCamp trwającym w miesiącu lipcu br i w kilkudniowym Festiwalu XXX  Lat Teatru Klinika Lalek.

Stacja Wolimierz, zwana także Miedzyplanetarnym Królestwem Sztuki, to miejsce spotkań społeczności alternatywnych i tworzenia kultur alternatywnych  (spektakle teatralne, koncerty, warsztaty artystyczne ) Tu latem spotykają się ludzie z całego świata, by przyjaźnić się i uczestniczyć w zbiorowych kreacjach.

Będąc dwukrotnie w Kenii, w różnych regionach kraju, mogłam zobaczyć jak ciężkie i biedne jest życie przeważającej części ludności lokalnej i jak ciężko Kenijczycy pracują, często za 1 dolara dziennie. Życie artystów jest tym trudniejsze, gdyż oprócz zmagań twórczych cierpią przysłowiową biedę, ponieważ dziedzina kultury i sztuki jest niedofinansowana.                      Łączy mnie z  z Kenią i Kenijczykami sympatia nieokreślonego pochodzenia.                              Widzę Kenię jako miejsce prawdziwe, wolne, pełne pięknych krajobrazów, zwierząt, rozległych przestrzeni. I pełne dumnych, uśmiechniętych, serdecznych i szczerych ludzi, pomimo panującej tam wszechobecnej biedy.

Jestem artystką i chcę pomóc artystom. Zbiórka jest uzgodniona. Spotkania z innym światem zawsze są ciekawe i kształcące; uczą i rozwijają. Wierzę w powodzenie zamierzonego działania.

Wszystkich, którzy widzą wartość w pomocy, wsparciu, współpracy, przyjaźni, sztuce i  muzyce proszę o ZRZUTKĘ . Dzielmy się tym co mamy najlepszego w naszych sercach, myślach i uczuciach.


Aktualności

 • Wiesia Dowchań - awatar

  Wiesia Dowchań

  05.05.18
  05.05.18

  Dziękuję najserdeczniej wszystkim darczyńcom za wpłaty. ASANTE SANA w suahili. Przyjaciele, znajomi bliżsi i dalsi i wszyscy inni ludzie dobrej woli, proszę wspierajcie nadal naszą akcję jeśli możecie. Znajdzcie chwilę w MAJÓWKOWY WOLNY CZAS, by kliknąć i wesprzeć zrzutkę. Jest to dobry projekt, bo warto łączyć kultury, gdyż to wzbogaca nas nawzajem i warto pomagać... Proszę udostępniajcie dalej

Komentarze

 • TabiteX - awatar

  TabiteX

  09.06.18
  09.06.18

  Nie ma co czekać do końca zbiórki. Warto wpłacić przynajmniej minimalną kwotę (chociaż mile widziane wyższe nominały:)). Artyści z pewnością się odwdzięczą niesamowitym koncertem. WARTO!

  • Wiesia Dowchań - awatar

   Wiesia Dowchań - Organizator zbiórki

   09.06.18
   09.06.18

   Dziękuję najserdeczniej w imieniu swoim i muzyków. WARTO pomagać. WARTO słuchać muzyki. WARTO żyć w dobrym przyjacielskim świecie.

 • Beata Jerlicz - awatar

  Beata Jerlicz

  23.04.18
  23.04.18

  Poszło. Powodzenia!

  • Wiesia Dowchań - awatar

   Wiesia Dowchań - Organizator zbiórki

   23.04.18
   23.04.18

   Dzięki raz jeszcze !!!!

Wiesia Dowchań - awatar

Wiesia Dowchań

Organizator zbiórki

Wpłaty - 20

Ewelina Żygadło - awatar
10
Ewelina Żygadło
TabiteX - awatar
20
TabiteX
Anonimowy Darczyńca - awatar
100
Anonimowy Darczyńca
Aga Boo - awatar
57
Aga Boo
Ewka L - awatar
20
Ewka L
anonimowy darzcynca - awatar
80
anonimowy darzcynca
Masza Tanz - awatar
50
Masza Tanz
Irena i Leopold Pysno - awatar
50
Irena i Leopold Pysno
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
20
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij

Pomagam.pl korzysta z plików cookie na zasadach opisanych w polityce prywatności, która uległa zmianie. Dowiedz się więcej.