Dzikuski potrzebują Twojej pomoc

9 155 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 172 osoby

Kochani

Szczerze mówiąc mieliśmy cichą nadzieję, ze wszystko szybko dojdzie do normy, że się uspokoi i będziemy mogli zacząć zarabiać na ośrodkowe zwierzęta.
Niestety sytuacja jaka jest widzicie sami - szkoły i  przedszkola nie pracują w normalnym trybie, a my nie zarabiamy.


W dodatku wiosna, lato to niezwykle gorący okres w Ośrodku - ogrom maluchów pierzastych i sierściastych, bardzo dużo zwierząt powypadkowych czy niepotrzebnie zabieranych.
Kilka razy dziennie jeżdzimy na interwencje, codziennie odbieramy wiele telefonów z prośbą o ratunek.
Nie zawsze niestety jest szczęśliwe zakończenie, ale staramy się pomóc ulżyć , ratować i uratować każdego dzikusa.
Ponownie jesteśmy zmuszeni zwrócić się do Waszych serc i hojności.
Na dzisiaj w Ośrodku jest niemalże 100 zwierząt.
Małych, dużych, dorosłych i zupełnych maluchów.
Każdy zwierzak tak naprawdę wymaga indywidualnego traktowania.
Na przykład są trzy podloty sowy uszatej, ale każdy z nich jest inny. Jeden odważny, drugi wycofany, trzeci ciekawski, ale trochę przestraszony.
Jeden je łapczywie, a pozostałe dwa trzeba niemalże prosić by raczyły zwrócić uwagę na jedzenie :)
O każde zwierzę walczymy do końca z nadzieją, że będzie mogło wrócić na wolność.

Jak wiecie w Ośrodku na stałe są dwa  łabędzie.
Dla nich, jak i dla tych, które bywają tutaj na chwilę (jak te 3, które w tym roku wróciły na wolność) zrobiliśmy staw, który jest niezbędny w rehabilitacji tych ptaków.


Niestety pompa powietrzna i wody postanowiły po 3 latach pracy zbuntować się. Naprawa starego sprzętu okazała się niemożliwa i Marcin musiał natychmiast kupić nowy. To koszt 1146zł. Na szczęście  z odroczoną płatnością, więc mamy chwilę na uzbieranie tez i tej kwoty.
Moglibyśmy uderzyć w płaczliwy ton, ale jesteśmy pełni nadziei, że z Wami, dzięki Wam dzikie zwierzęta nie będą musiały odczuć co to jest głód.

Że dzięki Wam będą mogły spokojnie zdrowieć, mężnieć, dorośleć, a my nie będziemy martwić się, że nie będziemy mogli pomóc kolejnej dzikiej bidzie.
Dzięki temu, że pomagacie nam pomagać to macie wielki wkład  w powrót zwierząt na wolność i spokojne życie tych, które nie ze swojej winy nie mogą wrócić do natury.
Dlatego odważamy się ponownie prosić Was o pomoc w zapewnieniu dzikim zwierzętom leków, jedzenia, rehabilitacji, godnego życia.

Pomóżcie nam pomagać....

Komentarze


 • Jagoda81 - awatar

  Jagoda81

  07.07.20
  07.07.20

  Powodzenia! ❤️

 • Anonimowy Darczyńca - awatar

  Anonimowy Darczyńca

  07.07.20
  07.07.20

  Trzymajcie się dzielnie i nie poddawajcie:) Uwielbiam Was za to co robicie dla tych biednych dzikusków <3

 • Magda - awatar

  Magda

  06.07.20
  06.07.20

  Dzięki że jesteście!

 • Barbara - awatar

  Barbara

  06.07.20
  06.07.20

  Podziwiam Wasze zaangażowanie. Wielki szacun🙂👍🙂

 • xyzx - awatar

  xyzx

  21.06.20
  21.06.20

  Pozdrawiam, trzymajcie się dzielnie :)

9 155 zł z 7 000 zł (Cel)
Wpłaciły 172 osoby

Wpłaty: 172

Wieslawa - awatar
Wieslawa
50
Aleksandra - awatar
Aleksandra
50
Katarzyna Maj - awatar
Katarzyna Maj
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
15
Kasia Morzak - awatar
Kasia Morzak
10
Maja - awatar
Maja
70
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna - awatar
Anna
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij