Zbiórka Pomoc w wyleczeniu. - zdjęcie główne

Pomoc w wyleczeniu.

41 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Halina Fojtuch - awatar

Halina Fojtuch

Organizator zbiórki

Drodzy, kochani ludzie jestem osobą która przeżyła wielką tragedię, bo zamordowano mi córkę. Od wielu lat poważnie choruję, ale mimo to zaopiekowałam się czwórką wnucząt. Los mnie jednak nie oszczędza bo po ostatnich badaniach w Szpitalu i następnych okazało się że pojawiło mi się na płucach dużo guzków, pęcherzy, jakieś rozszczepy, rozedma, zwłóknienie i jeszcze coś. Przeraziłam się zwłaszcza że mam dużo powiększoną lewą komorę serca i tętniak aorty. Lekarz mnie pocieszył że dokąd nie będzie przerzutów to mam szansę aby to powstrzymać, może wyleczyć? Szkopuł w tym że to droga, intensywna kuracja na którą mnie nie stać. Bardzo bym chciała jeszcze żyć i wychować wnuczki, które ojca też nie mają. Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale gdy od nich zależy ludzkie życie? To chyba czasem dają. Dlatego bardzo proszę użyczcie mi trochę tego szczęścia. Będę wszystkim głęboko wdzięczna za każdą wpłatę, bo rozpoczęłam leczenie i przeraźliwie szukam możliwości żeby je kontynuować. Wnuczki wychowuję sama, więc gdyby mnie zabrakło, to nie ma się nimi kto zająć. Proszę dajcie mi swoje wsparcie w walce z tą wstrętną chorobą. Z góry gorąco dziękuję.

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


  • Halina Fojtuch - awatar

    Halina Fojtuch

    08.09.19
    08.09.19

    Nic ująć, nic dodać. Dobrzy ludzie jestem na granicy:" Być, albo nie być. Leczenie już zaczęło dawać oznaki poprawy, pomóżcie mi przez to przejść. Mam wielką wolę życia, ale zupełny brak funduszy. Jesteście tacy wspaniali, gdy potrzebna pomoc. Proszę pomóżcie także mnie, to dla mnie jedyny ratunek. Za każdą wpłatę i udostępnienie najserdeczniej dziękuję.

41 zł  z 20 000 zł (Cel)
Wpłaciły 3 osoby
Wpłać terazUdostępnij
 
Halina Fojtuch - awatar

Halina Fojtuch

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 3

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
1
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij