Zbiórka Na rehabilitacje dla mojego syna - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitacje dla mojego syna

Zbiórka Na rehabilitacje dla mojego syna - zdjęcie główne

Na rehabilitacje dla mojego syna

8 023 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać teraz
 
Żaklina Gawrońska - awatar

Żaklina Gawrońska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie jestem mamą 4 miesięcznego Oskarka. W grudniu ubiegłego roku wykryto u synka padaczke ogniskowa lekooporna. Oprócz tego ma zmniejszone napięcie mięśniowe bez rehabilitacji nie będzie możliwe żeby mógł radzić sobie nawet przy raczkowaniu czy siadaniu. Niestety rehabilitacje są kosztowne i niestety nie stac nas aby pokryć koszty ćwiczen. Mąż jest jedynym zywicielem rodziny a oprócz synka mamy jeszcze dwoje małych dzieci. Bardzo prosimy o pomoc ludzi o dobrych sercach 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Żaklina Gawrońska - awatar

  Żaklina Gawrońska

  04.07.19
  04.07.19

  Witam serdecznie przepraszam że tak długo się nie odzywalismy ale nie miałam głowy do tego 😪. Potwierdziło się że Oskarek jest nieuleczalnie chory ma zespół menkesa to jest niedobór miedzi do organizmu. Dzieci z menkesem żyją bardzo krótko. W naszym przypadku lekarze dają mu max 2 latka na przeżycie 😭 Do tej pory było nawet dobrze ale od kilku dni mały ma problemy z jedzeniem i piciem ponieważ się dlawi. Wczoraj był u nas lekarz z hospicjum i zadecydowal o założeniu pega (gastrostomia) będziemy karmiony przez rurkę 😪. Do tego wdala się kolejna infekcja mamy przepisany antybiotyk i miejmy nadzieję że obejdzie się bez szpitala. Nie chcielibyśmy tak krótkiego czasu spędzać wiecznie w szpitalach wolelibyśmy być z nim w domu i cieszyć się kazda chwilą jaka nam z nim została 😭😪 Hospicjum zapewni nam psychologa, który będzie nam w tym czasie bardzo potrzebny, będzie przyjeżdżał do domu. Ale potrzebne są rehabilitacje jak najczęściej żeby się mięśnie nie zastaly. 😭😭

  Zdjęcie aktualizacji 33 709

Komentarze


 • Łukasz Orzechowski - awatar

  Łukasz Orzechowski

  06.09.19
  06.09.19

  Najdroższy Oskarku! 💓 Wszystkiego najlepszego z okazji 11 miesięcy! 🎂Zdrówka życzymy i uśmiechu na twarzy. 😘😘😘 Trzymaj się Maluszku.

 • Łukasz Orzechowski - awatar

  Łukasz Orzechowski

  28.08.19
  28.08.19

  🙏💓😘

 • Łukasz Orzechowski - awatar

  Łukasz Orzechowski

  21.08.19
  21.08.19

  Kochany OSKARKU!💓 Modlę się o cud uzdrowienia dla Ciebie!🙏🙏🙏 Trzymaj się Maluszku! 🤗

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  01.08.19
  01.08.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Izabela Witt - awatar

  Izabela Witt

  30.07.19
  30.07.19

  Kochani nie poddajcie się😘 moja corka tez jest ciężko chora lekarze w szpitalu powiedzieli mi ze nie będzie oddychać sama i przeżyje tylko rok wtedy myśleliśmy ze nigdy nie wyjdziemy ze szpitala (ma zespół ohtahara). Dziś ma 19 miesięcy i oddycha sama. Lekarze bazują na statystykach ale dzieci to wojowniki i nie raz zaskoczyły medycynę . Powodzenia

  • Żaklina Gawrońska - awatar

   Żaklina Gawrońska - Organizator zbiórki

   30.07.19
   30.07.19

   Bardzo dziękujemy za słowa otuchy i za przekazana kwotę na rehabilitację dla naszego synka 😘😘

8 023 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać teraz
 
Żaklina Gawrońska - awatar

Żaklina Gawrońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 200

Asia - awatar
Asia
20
Robcia Robcia - awatar
Robcia Robcia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil - awatar
Kamil
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jaromir Bracki - awatar
Jaromir Bracki
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 30 września zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij