Zbiórka Na rehabilitacje dla mojego syna - miniaturka zdjęcia

Na rehabilitacje dla mojego syna

Zbiórka Na rehabilitacje dla mojego syna - zdjęcie główne

Na rehabilitacje dla mojego syna

8 023 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać teraz
 
Żaklina Gawrońska - awatar

Żaklina Gawrońska

Organizator zbiórki

Witam serdecznie jestem mamą 4 miesięcznego Oskarka. W grudniu ubiegłego roku wykryto u synka padaczke ogniskowa lekooporna. Oprócz tego ma zmniejszone napięcie mięśniowe bez rehabilitacji nie będzie możliwe żeby mógł radzić sobie nawet przy raczkowaniu czy siadaniu. Niestety rehabilitacje są kosztowne i niestety nie stac nas aby pokryć koszty ćwiczen. Mąż jest jedynym zywicielem rodziny a oprócz synka mamy jeszcze dwoje małych dzieci. Bardzo prosimy o pomoc ludzi o dobrych sercach 

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Aktualizacje


 • Żaklina Gawrońska - awatar

  Żaklina Gawrońska

  04.07.19
  04.07.19

  Witam serdecznie przepraszam że tak długo się nie odzywalismy ale nie miałam głowy do tego 😪. Potwierdziło się że Oskarek jest nieuleczalnie chory ma zespół menkesa to jest niedobór miedzi do organizmu. Dzieci z menkesem żyją bardzo krótko. W naszym przypadku lekarze dają mu max 2 latka na przeżycie 😭 Do tej pory było nawet dobrze ale od kilku dni mały ma problemy z jedzeniem i piciem ponieważ się dlawi. Wczoraj był u nas lekarz z hospicjum i zadecydowal o założeniu pega (gastrostomia) będziemy karmiony przez rurkę 😪. Do tego wdala się kolejna infekcja mamy przepisany antybiotyk i miejmy nadzieję że obejdzie się bez szpitala. Nie chcielibyśmy tak krótkiego czasu spędzać wiecznie w szpitalach wolelibyśmy być z nim w domu i cieszyć się kazda chwilą jaka nam z nim została 😭😪 Hospicjum zapewni nam psychologa, który będzie nam w tym czasie bardzo potrzebny, będzie przyjeżdżał do domu. Ale potrzebne są rehabilitacje jak najczęściej żeby się mięśnie nie zastaly. 😭😭

  Zdjęcie aktualizacji 33 709

Komentarze


 • Łukasz Orzechowski - awatar

  Łukasz Orzechowski

  06.09.19
  06.09.19

  Najdroższy Oskarku! 💓 Wszystkiego najlepszego z okazji 11 miesięcy! 🎂Zdrówka życzymy i uśmiechu na twarzy. 😘😘😘 Trzymaj się Maluszku.

 • Łukasz Orzechowski - awatar

  Łukasz Orzechowski

  28.08.19
  28.08.19

  🙏💓😘

 • Łukasz Orzechowski - awatar

  Łukasz Orzechowski

  21.08.19
  21.08.19

  Kochany OSKARKU!💓 Modlę się o cud uzdrowienia dla Ciebie!🙏🙏🙏 Trzymaj się Maluszku! 🤗

 • www.idzpodprad.pl - awatar

  www.idzpodprad.pl

  01.08.19
  01.08.19

  „Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną.” Psalm 23,4-5

 • Izabela Witt - awatar

  Izabela Witt

  30.07.19
  30.07.19

  Kochani nie poddajcie się😘 moja corka tez jest ciężko chora lekarze w szpitalu powiedzieli mi ze nie będzie oddychać sama i przeżyje tylko rok wtedy myśleliśmy ze nigdy nie wyjdziemy ze szpitala (ma zespół ohtahara). Dziś ma 19 miesięcy i oddycha sama. Lekarze bazują na statystykach ale dzieci to wojowniki i nie raz zaskoczyły medycynę . Powodzenia

  • Żaklina Gawrońska - awatar

   Żaklina Gawrońska - Organizator zbiórki

   30.07.19
   30.07.19

   Bardzo dziękujemy za słowa otuchy i za przekazana kwotę na rehabilitację dla naszego synka 😘😘

8 023 zł z 8 000 zł (Cel)
Wpłaciło 200 osób
Wpłać teraz
 
Żaklina Gawrońska - awatar

Żaklina Gawrońska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 200

Asia - awatar
Asia
20
Robcia Robcia - awatar
Robcia Robcia
30
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
14
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
100
Kamil - awatar
Kamil
100
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Jaromir Bracki - awatar
Jaromir Bracki
44
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij