Karolina Nieszporek - awatar

Karolina Nieszporek

Organizator zbiórki

2% - tyle procent szans lekarze dawali na to, że nasze ukochane dziecko przeżyje. Życie Wojtusia to cud, którego miało nie być! Nasz synek leżał w inkubatorku, a my dopiero po kilku dobach mogliśmy bardzo ostrożnie pogłaskać delikatną skórę na jego główce. Od małej istotki, na którą tak bardzo czekaliśmy, dzieliła nas szyba i zapewnienia lekarzy, że Wojtek nie da rady, że jego życie gaśnie, że nawet skomplikowana aparatura i sztab najlepszych lekarzy nie zdoła go uratować. Usłyszeliśmy, że mamy się z nim pożegnać...

Wojtek ma za sobą 5 operacji - serduszka i jelit. 3 miesiące oddychał za niego respirator - patrzliśmy, jak powietrze wtłaczane jest w jego małe płuca. Później nasz dzielny chłopiec oddychał za pomocą maski tlenowej. 

Pomimo wielu krytycznych chwil, jakie spędziliśmy na oddziale, pomimo tak wielu rozstań i strachu, czy się uda, Wojtek żyje i jestnaszym największym szczęściem. Wbrew rokowaniom, jest samodzielnym, radosnym, uwielbiającym zabawę z rówieśnikami, cieszącym się życiem chłopcem. Jest jednak też wcześniakiem, a tragiczne miesiące walki o jego życie odcisnęły ślad - u Wojtusia stwierdzono opóźnienie psychoruchowe. 

Boli nas to że Wojtuś nie mówi - wiemy, że chciałby nam tak dużo powiedzieć, ale nie potrafi! Mowa jest podstawą, bez niej Wojtek nigdy nie będzie dobrze funkcjonował, nigdy nie porozmawia z kolegami, nigdy nie powie, że nas kocha. A szansa, że Wojtek zacznie mówić jest ogromna!


Bardzo prosimy o pomoc.

Karolina Nieszporek - awatar

Karolina Nieszporek

Organizator zbiórki

Wpłaty - 9

R.G. - awatar
20
R.G.
Łukasz Mikiewicz - awatar
100
Łukasz Mikiewicz
Anonimowy Darczyńca - awatar
50
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
60
Anonimowy Darczyńca
Anonimowy Darczyńca - awatar
1
Anonimowy Darczyńca
MNMN - awatar
150
MNMN
Paweł - awatar
100
Paweł
Zofia Ryczałek - awatar
200
Zofia Ryczałek
Anonimowy Darczyńca - awatar
10
Anonimowy Darczyńca

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Jak to działa?

1

Stwórz zbiórkę

Podaj kwotę, uzupełnij opis, gotowe!

2

Udostępnij

Zapraszaj do wsparcia zbiórki.

3

Zbierz pieniądze

Wykorzystaj najlepsze narzędzie w sieci.

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij