Zbiórka Sprzęt rehabilitacyjny Innowalk - zdjęcie główne

Sprzęt rehabilitacyjny Innowalk

106 790 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 262 osoby
Wpłać teraz
 
Justyna Okularczyk - awatar

Justyna Okularczyk

Organizator zbiórki

 Szanowni Państwo! 

ZWRACAMY SIĘ Z OGROMNĄ PROŚBĄ O WSPARCIE NASZEJ CÓRECZKI NATALKI, KTÓRA CHORUJE NA MAŁOGŁOWIE, CZTEROKOŃCZYNOWE PORAŻENIE MÓZGOWE ,PADACZKĘ  ORAZ UPOŚLEDZENIE UMYSŁOWE W STOPNIU GŁĘBOKIM . 

NATALKA  NIE SIEDZI SAMODZIELNIE I NIE CHODZI. NIE MÓWI.JEJ ROZWÓJ INTELEKTUALNY I RUCHOWY JEST ZNACZNIE OPÓŹNIONY . MIMO TO JEST BARDZO POGODNĄ I DZIELNĄ DZIEWCZYNKĄ. ABY ZMNIEJSZYĆ SKUTKI CHOROBY NATALIA WYMAGA SYSTEMATYCZNEJ REHABILITACJI, ZAKUPU LEKÓW , SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO I ORTOPEDYCZNEGO, ZAKUPU POMOCY TERAPEUTYCZNYCH , ŚRODKÓW PIELEGNACYJNYCH. 

KOSZTY  LECZENIA,TERAPII I REHABILITACJI PRZEKRACZAJĄ NASZE MOŻLIWOŚCI FINANSOWE. 

Obecnie chcemy uzbierać pieniądze, na zakup sprzętu do rehabilitacji -Innowalk Pro. 

INNOWALK

Innowalk- symulator chodu, jest wyjątkowym zmechanizowanym urządzeniem. Ćwiczenia w Innowalku  nie wymagają umiejętności samodzielnego stania oraz chodzenia. Sprzęt ten pozwala Natalce  utrzymać pozycję pionową, daje możliwość powtarzającego się prawidłowego ruchu kroczenia. Pozwala na  właściwe ustawienie i pełne obciążenie nóg , utrzymuje ruchomość stawów, stymuluje naprzemienność i uaktywnia wszystkie mięśnie niezbędne do chodzenia. Taki sprzęt   jest bardzo potrzebny, do codziennej rehabilitacji, do  lepszego rozwoju ruchowego Natalki.
Natalka obecnie korzysta z Innowalka ,dzięki systemowi wypożyczeń  , które oferuje firma www.eo- funktion.pl. 

W  tym czasie widzimy jak wiele korzyści przynosi rehabilitacja. To głównie lepsza kontrola ciała oraz znaczne zmniejszenie problemów gastrycznych, z którymi Natalka boryka się od urodzenia. Miesięczny koszt wypożyczenia takiego sprzętu to  2-2,5 tyś zł. Aby rozwój ruchowy Natalki szedł do przodu, musi mieć zapewnioną systematyczną rehabilitację, oraz ćwiczyć na bieżącą w Innowalku. 

Naszym wielkim marzeniem jest zakupić Natalce Innowalka  . Koszt zakupu sprzętu wynosi  147,5 tyś zł . Sprzęt nie jest refundowany przez NFZ . 


Wierzymy, że uda się uzbierać kwotę konieczną do  zakupu  Innowalka , tak by Natalka mogła ćwiczyć codziennie, bez przerw. 

Prosimy o wsparcie zbiórki. Każda złotówka się liczy.

Za okazaną pomoc dziękujemy  ❤️❤️❤️

Rodzice Natalki  Justyna i Robert Okularczyk

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online

Komentarze


 • Kamila Malinowska Dors - awatar

  Kamila Malinowska Dors

  07.04.21
  07.04.21

  Wpłacone za sukienkę ☺️ Pozdrawiam.

 • Karolina Chromik - awatar

  Karolina Chromik

  29.03.21
  29.03.21

  sernik licytacja

 • Tomasz merta - awatar

  Tomasz merta

  23.03.21
  23.03.21

  Dziekuje za palemke

  • Justyna Okularczyk - awatar

   Justyna Okularczyk - Organizator zbiórki

   24.03.21
   24.03.21

   Dziękujemy za pomoc Natalce 💙💙💙

 • Paulina Krzysztof Jagła - awatar

  Paulina Krzysztof Jagła

  21.03.21
  21.03.21

  Wpłata za buty Geox

 • Gabriela Miłoch - awatar

  Gabriela Miłoch

  17.03.21
  17.03.21

  Za książkę w wodzie hehe

106 790 zł  z 120 000 zł (Cel)
Wpłaciły 2 262 osoby
Wpłać teraz
 
Justyna Okularczyk - awatar

Justyna Okularczyk

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 2 262

Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Anna Kurek - awatar
Anna Kurek
15
Elżbieta Kajdan licytację - awatar
Elżbieta Kajdan licytację
60
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20
Marek - awatar
Marek
20
Martyna Zurawska - awatar
Martyna Zurawska
80
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
10
Karolina Zygmunt - licytacja książki „Gang Słodziaków” - awatar
Karolina Zygmunt - licytacja książki „Gang Słodziaków”
15
Aneta Klich - awatar
Aneta Klich
25
Anonimowy Darczyńca - awatar
Anonimowy Darczyńca
20

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij