Zbiórka Mieszkanie dla dzieci i mamy - miniaturka zdjęcia

Mieszkanie dla dzieci i mamy

Zbiórka Mieszkanie dla dzieci i mamy - zdjęcie główne

Mieszkanie dla dzieci i mamy

0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Dominika Krasuska - awatar

Dominika Krasuska

Organizator zbiórki

Moi drodzy nadszedł taki czas że mieszkając w domku jednorodzinnym z mężem przez 10 lat mąż mnie zdradził zdradził i zostawił z dwójką dzieci dom jest tylko na niego w tym momencie mieszkam na wynajętym mieszkaniu Ledwo wiąże koniec z końcem nie mam nic własnego moje dzieci ani mnie nie stać na żadne wakacje na żadne wyjazdy największym marzeniem jest własne mieszkanie dlatego właśnie postanowiłam zarejestrować się tutaj i stworzyć taką zbiórkę ponieważ nawet jeżeli nie uzbieram takiej kwoty to każda kwota którą wpłacić e zostanie przeznaczona na przyjemności dla moich dzieci dla dzieci które porzucił ojciec dla dzieci które straciły poczucie bezpieczeństwa dla dzieci które płaczą po nocach jego matka jestem w stanie zrobić wszystko dla moich dzieci i stąd nawet Ten szalony pomysł a wiele jest takich Matek jak ja wiele łez i wiele cierpień wiele nieprzespanych nocy wiele nocy w samotności z chorym dzieckiem więc bardzo was proszę o każdą złotówkę bo ktoś kto porzuca z dnia na dzień matki z dwójką dzieci wyrzucą sami sobie to powiedzcie dalej zaznaczę tylko że to sąsiadka moja zaopiekowała się moim mężem więc wstydu hańby i bólu nie jestem w stanie tutaj opisać

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł z 100 000 zł (Cel)
Wpłać teraz
 
Dominika Krasuska - awatar

Dominika Krasuska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam. pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Za darmo:Zbiórki opublikowane w dniach 15 kwietnia - 15 listopada zwolnione są z wszelkich opłat! Pomagam.pl pokrywa wszelkie koszty prowadzenia Twojej zbiórki (w tym także opłaty naliczane przez operatorów płatności). 100% zebranej kwoty trafia do Ciebie. #zostanwdomu

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij