Zbiórka Mieszkanie dla dzieci i mamy - zdjęcie główne

Mieszkanie dla dzieci i mamy

0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Krasuska - awatar

Dominika Krasuska

Organizator zbiórki

Moi drodzy nadszedł taki czas że mieszkając w domku jednorodzinnym z mężem przez 10 lat mąż mnie zdradził zdradził i zostawił z dwójką dzieci dom jest tylko na niego w tym momencie mieszkam na wynajętym mieszkaniu Ledwo wiąże koniec z końcem nie mam nic własnego moje dzieci ani mnie nie stać na żadne wakacje na żadne wyjazdy największym marzeniem jest własne mieszkanie dlatego właśnie postanowiłam zarejestrować się tutaj i stworzyć taką zbiórkę ponieważ nawet jeżeli nie uzbieram takiej kwoty to każda kwota którą wpłacić e zostanie przeznaczona na przyjemności dla moich dzieci dla dzieci które porzucił ojciec dla dzieci które straciły poczucie bezpieczeństwa dla dzieci które płaczą po nocach jego matka jestem w stanie zrobić wszystko dla moich dzieci i stąd nawet Ten szalony pomysł a wiele jest takich Matek jak ja wiele łez i wiele cierpień wiele nieprzespanych nocy wiele nocy w samotności z chorym dzieckiem więc bardzo was proszę o każdą złotówkę bo ktoś kto porzuca z dnia na dzień matki z dwójką dzieci wyrzucą sami sobie to powiedzcie dalej zaznaczę tylko że to sąsiadka moja zaopiekowała się moim mężem więc wstydu hańby i bólu nie jestem w stanie tutaj opisać

Wybierz kwotę


20 
50 
100 
200 
1 000 
Inna
Wpłać teraz
 Bezpieczne płatności online
0 zł  z 100 000 zł (Cel)
Wpłać terazUdostępnij
 
Dominika Krasuska - awatar

Dominika Krasuska

Organizator zbiórki

Zadaj pytanie

Wpłaty: 0

Uważasz, że ta zbiórka zawiera niedozwolone treści ? Napisz do nas

Stwórz swoją
pierwszą zbiórkę

Nie czekaj, weź sprawy w
swoje ręce teraz!

Jak założyć zbiórkę na Pomagam.pl

Pomagam.pl to największy i najpopularniejszy w Polsce serwis do tworzenia internetowych zbiórek pieniężnych. Dzięki Pomagam.pl w łatwy i bezpieczny sposób zbierzesz pieniądze na dowolny cel, np. pokrycie kosztów leczenia, wsparcie znajomych i rodziny w ciężkich chwilach, realizację projektów społecznych, kulturalnych i biznesowych albo spełnianie marzeń.

Krok 1:Obejrzyj krótki film poniżej, który tłumaczy, jak działa Pomagam.pl.

Krok 2:Zbiórkę na Pomagam.pl przygotowujesz i publikujesz samodzielnie. Nie przejmuj się - założenie zbiórki trwa dosłownie kilka chwil i jest prostsze, niż myślisz (zobacz krótki film poniżej).

Krok 3:Dla swojej zbiórki wybierasz adres internetowy, pod którym będzie ona dostępna dla każdego, np. pomagam.pl/nazwazbiorki. Zbieranie pieniędzy polega na zapraszaniu jak największej liczby osób do odwiedzenia tej strony. Pomagam.pl pozwala automatycznie rozesłać zaproszenia e-mailowe, udostępnić zbiórkę na Facebooku, Twitterze itd. Od razu możesz przyjmować wpłaty. Konto do wypłat wskażesz później.

Krok 4:Wszystkie osoby odwiedzające Twoją zbiórkę mogą szybko i bezpiecznie wpłacać na nią pieniądze, np. przy użyciu przelewów internetowych, kart kredytowych, tradycyjnych przelewów bankowych, a nawet na poczcie! Wpłaty księgują się natychmiast. Wszyscy widzą, jaką kwotę udało się już zebrać, i mogą zapraszać do zbiórki kolejne osoby. Dzięki Pomagam.pl udostępnianie zbiórki na Facebooku, Twitterze lub e-mailowo jest niezwykle proste. Zbiórkę odwiedzają i udostępniają kolejne osoby i tak tworzy się efekt kuli śnieżnej.

Krok 5:Pieniądze ze zbiórki możesz wypłacać na konto bankowe w każdej chwili i tak często, jak chcesz. Wypłata pieniędzy trwa na ogół 1 dzień roboczy. Wypłata nie spowoduje zmiany stanu licznika wpłat na stronie Twojej zbiórki. Możesz dalej zbierać pieniądze, a zbiórka będzie trwać aż do momentu, gdy zdecydujesz się ją zamknąć.

Opłaty:Założenie i prowadzenie zbiórki w serwisie jest darmowe, jednak od zebranej przez Ciebie kwoty potrącimy niewielki procent na pokrycie kosztów promocji serwisu i kosztów operatorów płatności (łącznie - 7,5 % od zebranej kwoty). Są to jedyne opłaty, jakie poniesiesz ! Dzięki nim Pomagam.pl jest najskuteczniejszym narzędziem do tworzenia zbiórek pieniężnych w internecie. Nigdy nie pobieramy dodatkowych lub ukrytych opłat.

Prawda, że proste? To właśnie dlatego dziesiątki tysięcy osób prowadzi już swoje zbiórki na Pomagam.pl. Nie czekaj. Dołącz do nich teraz! Aby założyć zbiórkę, kliknij tutaj lub w przycisk poniżej:

Pomagam.pl wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej

Zamknij